Grinin Elli Tonu?

Filmi izlediniz mi? Ben biraz başladım güzel duruyo , çok fazla +18 içerdiğini söylüyolar , öyleymişte ama arkadaşım soundan biraz bahsetti çok etkleyiciymiş. PEKİİİİ SİZCE

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben filmden çok çok önce kitap serisini bitirmiş birisi olarak filme gitmedim. Çünkü kitabı %100 aktaramayacaklarını ve IMDB oranının düşük olacağını tahmin etmiştim. Bu tür kitaplar tamam iyidir okunabilir, yeni fikirler edinilmesini sağlar ama filmi izlemek görsel beklentinin de artması demektir ve ne kadar doğru bir sonuca yol açar bilmiyorum. "Çok fazla +18 içerdiğini söylüyorlar." demişsin. Film zaten +18 sürüldü vizyona ve filmin uyarlandığı kategori erotik roman. Ne olmasını bekliyorlardı acaba. :) Yine de merakın gitmesi açısından etkileyici bir oyuncu kadrosu ile filmin çekildiğini ve illa da gitmeliyim ben diyorsan tabi ki gitmeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • filme birisiyle gidemem zatende, internetten izliyorum bugün biraz başladım. +18 derken c*nsell*k demek istedim xperim tutmadı :D

• Demek böyle kitaplar okuyorsun sen bana layık değilsin

• Ya allasen git :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Eskiden 2 film birdenler vardı..
    Şimdi bunu 1 filmde birleştirdiler..
    Adına da sanat dediler..

bir boka benzemiyor.. p*rno bile daha konulu

0|0
    0|0
  • IMDB 4.5 puan vermiş zamanıma yazık diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • çok etkileyiciymiş bah bah :S iyi kendisine bir grey bulsunda aynısından yaptırsın bari sende videoya çekersin onları olmazmı ;)

0|0
    0|1
  • Aman ne önemli bir film 50 tonu herkesin hergun yediği halt

0|0
    0|0
  • güzel bir film değil abartmışlar. sevenlerin niye sevdiği ortada.

0|0
    0|0
  • Evet etkileyici bir film bence de fazlasıyla fantazi içerikli bir film, izlenilir.

0|0
    0|0
  • Izlemelisin guzel filmdir

0|0
    0|0
  • demekki maksat flim değil seks egonuzu tatmin etmek

0|0
    0|0
  • izlemedim izlememde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4