• Sor
  • Bence

İlk yaratılan hayvan hangisidir ?

hadi bakalım arkadaşlar googlede cevabı yok bulabilcekmısınız :)

Güncellemeler:
Cevapı arkadaş vermiş :) ilk yaratılan hayvan balıktır

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bu soru benım hayatımdan 1 ay almıştı üni 1 deydik ve felsefeden herkez kalıcaktı hoca dedi hepinizi geçircem işte ilk yaratılan hayvan ne dedi,işte bizim kızlar atladı yılan fare falan hoca durdu bana baktı işte "aşlsdşa" sınıftaki tek erkek sensin 1 ay müddet bu soruyu çöz gel google de girmedim site kalmadı en sonun imamla konuştum yılan dedi kadiköyde klise var herkez bilir papaza gidip sordum dinazor dedi babama sordum deve dedi olay bundan sonra başladıgittim, KURAN -TEVRAT-İNCİL aldım türkçe meal olarak okumaya başladım aradaımı incilde buldum çünkü kuranda cenneten atılan adem ile havvanın nedeni yılan dıyor ama bunu hocaya söleseydim bana anlat dicekti ve delil isticekti her nese 27 gün oldu ben incili aldım ve bildiniz imam,papaz,peder 3 geni arasında git gel yaptım en sonunda büyük adada bir peder incil dikkatli oku dedi adamla biraz daha konuşsaydım dinden cıkıcaktım her nese aldım incili okuyorum bildiniz gibi incil değiştirilmiş ama yaratılış bölümü orjinaldir ve orada aradımı buldum Allah orada dünyayı 7 günde yarattını anlatıyordu işte ilk gün ışığı yarattım aydınlık olsun die ,ve orada aynen şu ifade vardı TUZLU SUYU YARATTIM ORADA YAŞAMALARI İÇİNDE CANLILAR YARATTIM aradımı bulmuştum ilk canlı" bir balık türüydü" her nese 20 sayfalık bi dosya hazırladım felsefe hocasının dersın geç girdim hoca anlat dedi çıktım anlatmaya başladım 30 kişi beni dinliyor delillerle baya bi anlattım 30 dakıka sürmüştü sonra hocanın cevabı bana şuydu"BANA GELİP SORSAYDIN SÖLİCEKTİM ZATEN" o an ayrı yıkılmıstım ama nese bu sayede inciln yarısından fazlası ezberımde "Kuranın" meallerinin bir coğu ezberimde kaldı ve bütün sınıf geçmiştik:D:D:D" KISACASI OKUMAK İSTEMEYEN VARSA CEVAP BALIK

• neden balıkmış peki?

• Öncekileri Göster
    • İncilin değiştirildiğini iddia ediyorsun. Sana bunun değiştirildiğini söyleyen kim? Kuran değilmi? Peki kuran neden bunu söylüyor bir sor kendine. Ayrıca Hristiyan aleminde herzaman baba oğul kutsal ruh vardır. İsa herzaman ben tanrının oğluyum dedi. Biraz kafanı çalıştırırsan ortada dönen saçmalıkları anlayabilirsin. İncili kuranı ve tevratı iyi okumamışssın

• 32 yaşındasın kafan bi gram çalışmıyor kusura bakma benm yazdımla senın yazdın laf arasında hiç bi alaka yok yobazlık senın konuşmanla eş değer bence nese cevap yazma polemiğe sokma beni

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...