Tarkan'ı kim Megastar ilan etti? Sevenleri ne buluyor bu kişide?

Türkiye adına bir faydası oldu mu? O kadar okuyup , sanatçı yetiştiren insanlar piyasada yokken , bu kişide ne buluyorsunuz?

Kim megastar ismini verdi, ne yaptı da haketti?
Merakımdan soruyorum , cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Dünyaya açıldı ya öpücük attığı şarkıyla; mega oldu işte.

Kaldı ki adamın şarkılarını söylemeye kalkan herkes pert oluyor. Kolay gibi görünse de değil. Çay gibi; durdukça demleniyor lezzeti geliyor.

Yakışıklı olması, gülüşü v. s. zaten bu özelliklerini tamamlıyor. Çok kaliteli bir tarzı var. Magazinde boy boy fotoğrafları çıkmıyor. Bana göre olası en iyi erkek sanatçı ülkede.

4|3
    0|0
    • Uyuşturucu meselesiyle dibe vurdu ama.

Kızlar Ne Diyor 9

• Öyle bir sesi var ki her şarkıyı mükemmel derecede okuyabiliyor. Üstelik karakteri hiç bozulmadı. Kalitesinden ödün vermedi. Saçma sapan şekilde gündeme gelmek yerine işiyle gündemde her zaman. Ülkenin en iyi erkek sesi. Bence hakediyor.

2|1
    0|0
    • Saçma sapan şeylerle gündeme geldi. Uyuşturucu meselesi mesela

• Ne kadar gerçeklik payı var bilemeyiz. Nerdeyse tüm ünlülere bu damgayı vuruyorlar.
      Sırf gündeme gelmemek için Türkiye'de yaşamıyor.

• Dünya çapında en çok tanınan sanatçımız

2|1
    0|0
  • Adam dunya capinda takiliyor geliyon neler diyon.

1|1
    0|0
  • Şahsen cok gerekli biri olarak gormuyorum ama buyuk bir hayran kitlesi var Türkiye ve Rusya'da

0|1
    1|0
  • tarkan en efendısı bencee superr ooo

1|1
    0|0
  • Karakterini sevmem, lakin ses iyi, sarkilarin sozleri filan basarili, ha tarzim mi asla :D

0|1
    0|0
  • Onu ben hiç anlamış değilim

0|1
    1|0
  • Aynen Haklısın

0|1
    1|0
  • Sevenler seviyor.. Ben pek sevmem..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye ye yakışan bu adam var bir tek zaten..

1|1
    0|0
  • 90'larda başarılıydı hele Acayipsin albümünde pek çok güzel şarkı vardır.

0|1
    0|0
  • Dostum yurtdışındaki kızlar tarkan deyince öpücük atıyor. sen düşün

0|1
    0|0
  • Yetenekli ve gayette hakediyor ve de dünya çapında tanınan biri bence gurur duymamız lazım

2|1
    0|0
  • Hahahaha çok güldüm ya Tarkan'a yakışıklı diyorlar. Tarkan'ı megastar ilan eden burjuva medyadır. Medya bir insanı ya eşeğin bir yerine sokar ya da bir insanı el üstünde tutar, Tarkan'a ikincisi oldu. Bence sesi çok da iyi değil dansı kötü ve öyle dünya çapında star olacak biri değil. Daha çok yaz aylarında Rusları eğlendirmelik birisi

0|0
    0|0
  • Tarkan'ın dinlenmesindeki en büyük neden Sony studiolarının stereo kalitesidir.

0|1
    1|0
Yükleniyor...