Resime en iyi yorumu yapana eig. Buyrun?

http://i.hizliresim.com/N5L1QY.jpg

Buyrun arkadaşlar bu Müslüman kardeşimize yorum yapın.

Güncellemeler:
Peki ya rt yapan 180 kişiye ne diyeceğiz?
Ben şunu da farkettim böyle yorum yapanların isimlerinin sonunda hep rte yazıyor tesadüf mü acaba

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman insan imani sorgulamaz dinini siyasi secimlere meze yapmaz AKP anca dini kullanarak aptallari kandirir ve oy vermeyenleri dinsizlikle suclar bir takim zavallidan baska bisey degil kimin cennete gidip gitmeyecegi bu hadsize mi kalmis edepsiz yazik ki onun yuzunden buyuk ustalarin degeri bilinmiyor bu gerizekali yarin cennetten toprak satiyom dese kosa kosa tayibe gider

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Akp'li bir vatandaş olarak ölümle siyaseti kıyaslayan bu kapalı zihniyeti pek tebrik etmedim dogrusu nekadarda kapalı olsam.. "cennete gidip gitmeyecegimizi Allah bilir (!)" Der ve bu zihniyetteki insanlarn kapanmamasını arz buyururum.

0|1
    0|0
  • bence feyk bu.

0|1
    0|0
  • Soytarı şarlatan provokatör... vs yakıştırmalar yapabiliriz gönül rahatlığıyla.
    Birde deli aklı laiklik - yaşar kemal -cennet cehennem-şans bağdaştırıp yorumlamak için epey düşünmüş olmalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yaşar Kemal buna G*tüyle güldü. :):

imgkelebek.hurriyet.com.tr/.../01.jpg

2|4
    0|0
  • Beyin bedava :P Sesli güldüm bro

0|1
    0|0
  • Yoruma bile laik görmüyorum.

0|1
    0|0
  • Yaşar kemal'in cehenneme gittiğini söylüyen kendini Allah'da ilan eder.
    Ben varsın cehenneme gideyim ama. Asla akp'ye
    Oy vermiyceğim..

0|1
    0|0
  • Cennet bileti bukadar kolaymıymış ya. akp'ye oy ver yırt cehennemden. zina , kul hakkı , hırsızlık , yolsuzluk gibi suçlar temizleniyomu yani. iyi ozaman bacımıza güveniyoruz.

0|1
    0|0
  • sonuçta bir ek hücresiz.. hücresiz yani:)
    Allah yaratmışsa bir bildiği vardır diyorum.

1|1
    0|0
    • Görün ve ibret alın diye yaratmıştır muhtemelen.

• dayak cennetten çıkmadır diyip kebap şişiyle dövecen bunu:d

• anladım olayı.. işte laiklik bunun için var... inancı öne sürüp siyasi rant sağlanmasın diye..
      bak ahmaklarda bir işe yarıyomuş.. ibret.

• Yüce onos seni kutsasın bacım :)

0|2
    0|0
  • bunlarda ak partiyi kötülüyor işte

0|1
    0|1
    • Kim AKP yi kötülüyor?

• akp iyimiki kötülesin bilader. bu kişilerden Allah razı olsun akp nin gerçek yüzünü gösteriyolar. senin gibi bilmem kaç yüzlü değiller

• evet iyi bir sorunun varsa mesaj at

• Kendisini Allah mı sanıyor bu. Şirk ettiği için ancak o cehenneme gidebilir...

0|1
    0|0
  • O zaman ceheneme gittmeye razıyım ben

0|1
    0|0
  • Provakasyon yapmaya çalışan fakelerle dolu ortalık ciddiye alıp yorum yapmaya bile değmez

0|0
    0|0
  • Hahahhaha Bence rte karşıtı birinin işi bu bariz belli;))))))

0|0
    0|0
  • bence gerçekden böyle biri yok resmen fake kaosçu provakatör şarlatan her şey diyebilirsin

0|0
    0|0
  • Şeytan bunu beğendi :D

0|0
    0|0
  • Akpyle cennet cehennemin. ne. alakasi var, diger tarafta dami. siyaset var. Tobe yarabbim

0|1
    0|0
Yükleniyor...