The Walking Dead sıkıcı bir dizi mi?

Ya bu The Walking Dead nasıl bir dizi? İnsanlar çok övüp duruyor ancak bana ilk bölümü çoook sıkıcı gelmişti.. Supernatural, Spartacus, Game of Thrones, The Vampire Diaries, Arrow vs gibi dizileri çok severek izledim ve izliyorum ama bu dizi bana bir sıkıcı geldi :S Sizce tekrar bir şans vereyim mi bu diziye, sonrasında sürükleyici bir hal alıyor mu?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Muthiş bir dizi. bir sahnesinde nerdeyse aglıyordum. Ki fener yenilse bile aglamamısım suana kadar :D

0|0
    0|0
    • sonrasında sarar mı diyorsun yani?

• aynen friends çok iyiydi ya.. şu an komedi dizisi olarak big bang theory i izliyorum, onun sezonlarını bitirdiğimde başka bir komedi dizisine başlayacağım :)

• Bazingaa :) Oda güzeldir izlersen two and half man de iyi. Ama friends başka tabi Joey :)

Erkekler Ne Diyor 13

• sanırım izlemeye 3. sezon sürerken baştan başladım. sıkılmadan izliyorum.
    mizahi eleştirilerimden nasibini aldı ama olsun

0|0
    0|0
  • Sıkıcı değil bence. İzlettiriyor kendini. Fakat ondan önce izlemediysen Prison Break, House , How İ Met Your Mother başla derim.

0|0
    0|0
  • senbilirsin

0|0
    0|0
  • Nasıl izlediğini nasıl seriyi bitirdiğini anlamıyosun.. bence şahsıma ait fikrim iyiydi baya

0|0
    0|0
  • Verme begenmediysen drama agirlikli dizi bende bayilarak izliyom ama herkese gore bir dizi degil

0|0
    0|0
  • Bn ilk sezonu izledm 2. Sezon da acayip skici oldu biraktm

0|0
    0|0
  • Türkçe dublajı birde olsa

0|0
    0|0
  • game of trhones en superi the walking dead sıkıcı bencede :/

0|0
    0|0
  • ahahah süpper hemen başla ne sıkması :)

0|0
    0|0
  • İlk sezonu bitir ondan sonraki fikrin önemli. Bir bölümle olmaz

0|0
    0|0
  • efsane dizi dead izle

0|0
    0|0
  • Daha ilk bölümden sarmıştı beni neresi sıkıcı ben 5 yıldır hiç kaçırmadan izliyorum :D

0|0
    0|0
  • Şimdi yeni bölümünü izledim.(5. sezon 12. bölüm) Bir dizi ilk bölümden anlaşılmaz.1 sezonda anlaşılır o. Ayrıca Game of Thrones'la birlikte en sevdiğim dizi ve hiç sıkıcı değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...