İstanbul sokaklarında hoş bir kız olmak bu kadar mı zor?

Yeni bir videoya denk geldim, İstanbul'da hoş bir kızın sokakta dikkat çekmesiyle ilgili.

Merak ettim kızlar siz böyle bir durumda rahatsız mı olursunuz? Ne yaparsınız?

Güncellemeler:
videoyu seyretmek için link

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Hahah cok güldüm :D Kızın poposunda ipad var arkadaş!

Popoda ipad görsem bende bakarım o görgüsüze :D Videonun başında diyor ki " geçen konuştuğumuz seyi yapalım mı" diyor. O "bahsettiği şey" 2 yabancı el kızının çektiği video nun taklidi :D ve o videonun aslında gerçekten cok hoş bir kızın poposunda nokta kadar küçüçük kamera var, böyle kafam kadar ipad yok :D

video yu paylaşamıyorum maalesef keşke aslını izlete bilsem :D

Hala gülüyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İstanbul sokaklarında hoş bir kız olmak o kadar zor değildir, ama adamakıllı bir Samsung Galaxy Tab reklamı yapmak biraz zorlamış anlaşılan, ki bu çıkmış ancak. Viral Reklamdır, falandır filandır ama, cidden çok salakça. Kızlarınn bunun için ne kadar para aldığını gerçekten merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Evet, o kadar zor. Fakat bu durum sadece istanbul'da değil, dünyanın heryerinde aynıdır.Sadece İstanbul diye düşünmeyin yukarıda verdiğim link Yurtdışında çekilmiş sonuçta.Yapılacak birşey yok yolumuza devam ediyoruz.Her adım başı birileriyle tartışmaya girecek değiliz :)

ps. Xper seviyem +3 olmadığı için video paylaşamadım :D

1-2 gün sonraya kaldı artık.. :)

1|0
    0|0
    • Paylaşmak istediğin video buydu diye tahmin ediyorum;

link

Benim favorim ise bu;

link

:)

• Hahahhahah yardımcı olduğun için teşekkür ederim bahsettiğim video oydu :D

Youtube account'um olmadığı için giriş yapıp videoyu izleyemiyorum ama 2. gönderdiğin link, pek masum bir linke benzemiyor :D

• Yok yok cidden masum. Asıl o videodaki tepkiler üzerine de sosyolojik tespitler yapmak gerekiyor bence.

• bu soğukta milletin poposu donarken bu kadar çıplak bir kız görmek insanı şaşırtır doğrusu:) ama zor vesselam..hoş kız olmak zor..

0|0
    0|0
  • Millet kız hoş olduğu için bakmıyoki.Herkes üst üste giyinmiş buz gibi bir hava var dışarda belliki.Kız sırtı göbeği açıkta geziyo o havada.Yazın olsa o kadar yadırgamazlar.Ama kışın cıbıl giyinenleri ben de garipseyerek bakıyorum.

0|1
    0|0
  • aaaa benm videonun çakması bu:)))

0|0
    0|0
  • ne var ki bunda sonuçta o da bi etten kemikten birisi bu kadar abartmaya gerek yok bence...

0|0
    0|0
  • rahatsız edici..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel kızlara bakmak ile taciz etmeyi birbirine karıştıran, göz çapkınlığını sapıklık boyutuna getiren kişilerin olduğu bir dünyada nefes almak bile zor ama eğitim seviyesi yükseldikçe kişilerin isteklerini daha normal ve açıkça ifade edebileceğini ve hayatın o zaman daha kolay olacağını düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Rahatsız edici olmayan küçük bakışlar eminim kızların da hoşuna gidiyordur, ama malesef bizde rahatsız edici bakış sayısı azımsanmayacak kadar çok...

Bu arada video hiç bir şeyi ıspatlamıyor, kamera diye koca ipad i poposuna deden taksa ona da en az bu kadar bakış atan olur puhahhahhaha :D

0|1
    0|0
  • istanbul'da kızlar bana uzun boylu, yakışıklı ve geniş omuzluyum diye bakıyorlar. çok rahatsız edici bir durum. allah bana kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • kızlar "hadi arkamızdan baktıralım" diyorlar sonra da "bize böyle bakmaları rahatsız edici" diyorlar videoda. ne saçmalık şimdi bu?

0|0
    0|0
  • Kış günü o soğukta o kıyafetle, kıç cebinde o büyüklükte bir cihazla dolaşırsa kim olsa bakar. Ben de bakardım.

Sonuç olarak başarısız bir Samsung reklamıdır. İyisi kötüsü olmaz ama o başka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...