Kimseyle kaynaşamıyorum. Küçüklükten gelen bir sorunn

arkıadaşlar 20 yaşındayım ve küçüklükten gelen bi sorunum var.mesela ingilizce kursuna yazıldım ama kimseyle kaynaşamıyorum.kantine gidelm felan diyorum yada konu açmaya çalışıyorum ama reddediuorlar.birde benden bazıları korkuyo.baya baya korkuyolar.arkadaşlar nolur yardım edin.geri kalan hayatımı böyle geçirmek istemiyorm.neler yapabilirm?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• uzman yardımı al

psikiyatri + bilişsel terapi sosyal fobide etkilidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• cüsseli iri yarımısınız? duruşunda herhalde biraz sert duruyorsun... bunun haricinde basit şakalar, gülerek konuşmalar ortamı yumuşatır... sadece yakınınla igilenme diğer çevrelerdende arkadaşlık yapmaya çalış... çokta probnlem edip gerilme...

0|0
    0|0
  • teşhis belli sosyal fobi çözüm kendinde bitiyo herşey kafanın içinde düşünce sisteminle alakalı kafandaki olumsuzluklar zincirini kırmalısın özgüven eksikliğinden kaynaklı kendini toplumdan soyutlama kimseden uzaklaşma sorunları kafanda büyütme mevcut arkadaşlarınla değil yeni arkadaşlar edinerek iletişim kurmaya çalış diyeceklerim bunlar aklıma geldiğinde ekleme yaparım

0|0
    0|0
  • Ya bir psikiyatriste gittiğinde çocukluğuna inecek kadar senin hakkında bilgi alabiliyor biz bu halimizle verdiğin bu kadar bilgiyle ne yapalım ?

0|0
    0|0
  • Kendini daha fazla sev, kendine daha fazla değer ver. Gerisi kendiliğinden gelişecek.

0|0
    0|0
  • 120 kilo olup 155 boyun varsa hak verırımde başka türlü normal bir kızsan sorun ne çözemedim romeo die :(

0|0
    0|0
  • neden Korkuyolar kı bunuda yazsaydın keske?

0|0
    0|0
    • biraz sert duruyorumda ondan pek güler yüzlü değilim :/

• ahh bende bir bilsem

• işin zor ama ayrıntılı pskologa birine anlat kendını acılırsın ne biliyimyani..

• Korkuyorlar derken kilolu musun yada pasif misin ?

0|0
    0|0
  • böylesi daha havalı. boşver.

kanka kızlar birbirlerine "abi" diyolar. abi mi olmak istiyosun?

0|0
    0|0
  • oy kıyamam sanaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • psikolog yardımı alman lazım

0|0
    0|0
  • öcü değilim de

0|0
    0|0
  • Bu denli korkulacak naptinki..?

0|0
    0|0
  • Tek takıl sende.

0|0
    0|0
  • Sosyofobik olabilirsin (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence de tek takıl. Zaten arkadaş olmak isteyen seni bulur o konuda derdin olmasın. Bana kalırsa etrafında o kadar insanın olması da güzel değil. Az insan bol huzur :)

0|0
    0|0
    • yok öyle değilde en azından takılcak konuşcak bir tane insan olsa yeter yanımda

• Neden korkuyorlar?

0|0
    0|0
  • Sana korktuklarını düşündüren şey ne?

0|0
    0|0
  • reddedilmek mi küçüklükten gelen sorun ? anlamadım. :/

0|0
    0|0
  • Neden korkuyorlar ki senden?

0|0
    0|0