Fethiye nasıl bir yer anlatabilir misiniz ?

Önümüzdeki yaz için

şimdiden plan yapmaya başladım :)

Fethiye'de yaşayan

ya da oraya tatile giden var mI ?

Nasıl bir yer anlatabilir misiniz ?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• fethiye aşıklar kenti yalancı bir cennet ölüdeniz kelebekler vadisi saklıkent kayaköy her köşesi bir cennet insanları sıcak kanlı çok sevecen fethiye anlatılmaz yaşanır:)))

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• link bunu görüp gitmemek olur mu cennet cennet :)

0|1
    0|0
  • çok güzel biryer :))

0|1
    0|0
  • Saklı kentin sonunda selale felan yok, olu deniz de abartıldıgı kadar guzel degil, gece hayatı hakkında fikrim yok, tekne turlarına katılıp 12 adaları ve antik kentlerini gezebilirsin, genel olarak kotu degil.

0|2
    0|0
  • Yamaç paraşütünü denemek için seneye bende oraya gitmeyi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Harika bir yer :/

0|1
    0|0
  • geri dönmek istemezsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kartpostallardaki ölüdenizi beklersen hayal kırıklığı yaşarsın ,çünkü o fotoğraflar havadan çekiliyor sen kendi görüş açınla bakıyorsun ,ayrıca kendini yabancı bir ülkede zannedersin ,mesela ingilterede ,çok ingiliz var ve esnaf daha çok onlarla ilgiil,tesis olarak antalyadaki gibi beş yıldızlı oteller bekleme ,genelde pansiyon tarzıdır ,beş yıldızlı tesisleride çok pahalıdır ,arabanla gidersen dalyana mutlaka uğra ve vapur turu yap,oradan saklıkante geç altından sular akarken alabalık ye ,suya girdiğinde ayakların morarabilir suyun soğukluğundandır ,kelebekler vadisine git denizide çok güzeldir ,kayaköye gidersen çok etkilenmezsin eski kayadan evler ama oradan yukarıya çıkan patikadan zirveye çıkarsan kartpostallardaki ölüdenizi fotoğraflarsın ama dev kertenkelelere dikkat et saldırmazlar ama korkutucudur ,benden bu kadar saygılar

0|1
    0|0
  • Memleketim :) Nasıl övsem bilemiyorum ama çok güzel bir yerdir. Hem denizin, güneşin tadını sonuna kadar çıkarabileceğin hem de yamaç paraşütü, jeep safari, dalış, rafting gibi bir çok sporu aynı yerde bulabilirsin. Saklıkent, kelebekler vadisi (mükemmel bir yer), Tekne gezileri tatili dahada renklendirebilirsin. Bir de hisarönü'de gece hayatı süperdir. Ama damsız almazlar haberin olsun :)

0|1
    0|0
  • Anlatamam :)

çünkü henüz gitmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...