Sizde Aamir Khan seviyor musunuz? Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aamir Khan Müslüman Hint yıldızı. Filmleri ile Müslüman'ların üzerindeki terörist damgasını kaldırmaya çalışıyor özellikte kendisi oynamasa da yapımında parmağı olduğu "My name is Khan" harika bir Müslüman öyküsü ve sürükleyici.
Son filmi PK'da müslüman toplumunun yalancı olmadığı sadık sevgi dolu insanlar olduğunu öyle bir anlatıyor ki etkilenmemek mümkün değil. Yapımları kaliteli ve etkileyici. Çocuklar için yaptırılan Khan akedemi sitesi ise her dersi barındırıyor. Tam bir Müslüman örneği olan Aamir Khan hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• o varya o adamin dipçiği.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 8

• Severim kendisini filmlerinde verdiği mesajlarla beni etkiliyor. En yakin zamanda PK yi de izlicem

1|0
    0|0
  • Çekici herif :))

1|0
    0|0
  • Aamir Khan bir roportajinda muslumanim ama oruc tutmam namaz kilmam esim de hindu demisti saygi duyarim o sozlerine.. ben o sozlerden sonra bu tarz bu film yapmis olmasini dogru bulmadim ama severim akilli adam insanlari nereden vuracagini biliyor.. iyi film ticareti yapiyor

0|0
    0|0
    • Bu durumu ilk kez senden duydum. Yapmasa bile Islam dinini yaymayi başarıyor bence ^-^

• Devamını söylememişsin. Devamında ben her zaman ona zaten dua ediyorum her işimde onu anıyorum bence bunu özel olarak yapmaya gerek yok diyor. Gayette güzel bir düşünceye sahip...

• Aamir Khan Hac'ca gitmiş biri?

• Seviyorum kendisini

0|0
    0|0
  • adamin başarısı dini savunmasi.. super yapitlari guzel vesselam..

0|0
    0|0
  • Şeytan tüyü var onda :)

0|0
    0|0
  • sevıyorum fılmlerını

0|0
    0|0
  • Seviyorum, samimi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...