Bir insanı hangi davranışları değersizleştirir?

insanların bazı tutumları vardır ki kendisini küçültür sizce bunlardan hangisi daha fazla değersizleştirir?

• Çok gülmesi
    7% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • Inatçı ve soğuk davranması
    13% (4)36% (4)20% (8)Oy Ver
  • Alaycı konuşması
    60% (18)55% (6)59% (24)Oy Ver
  • Sürekli sessiz kalması
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    20% (6)9% (1)16% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bir insanın kişiliği en önemli etmendir bu konuda yorum yaptığınız için elinize sağlık +1' ler

0|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayvan gibi davranması.

Insan insanlığını bilecek, açıklamaya gerek yok. :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Alaycılardan nefret ederim.. Hele ki insanları ezerek üzerinden prim yapanların hayatımda işleri yoktur.. Kişiliksizdirler.. Fark yaratmaya çalışarak bir yerelere gelmeye çalışırlar ve bu duyguları bilinçaltlarında ezilmişlik duygularından kaynaklanır..

1|1
    0|0
    • özellikle birini ezerek diğerlerini güldürmeye çalışanlar var onlara daha bi yazık

• Bu konuyu araşırdım çok.. O ezenler var ya, annesi babası tarafından dövülenler, hiçe sayılanlar.. Aslında acıyorum, onlar da kendilerini öyle tatmin etmeye çalııyolar.. Ama insanlaıkları bir kenara bırakıyolar o arada.. Yazık..

• gerçekten çok iyi bir insanın olduğu gibi davranmaması çevresine uyup kötü bir insan gibi davranması çok üzülürüm böyle insanları görünce

0|1
    0|0
  • hepsi de olabilir, herşeyin fazlası zarardır.

0|1
    0|0
  • bi insanın yalan söylemesi bndeki değerini bitirir

0|1
    0|0
  • herseyı bılıyorum havasında olup hıçbırsey bılmıyor olmaması benım gozumde kuçuk bır tas parçasından daha cok degersızlestırır

0|1
    0|0
  • Ne dedigini bilmeyen, sacmaliyan insan kendini degersizlestirir.

0|1
    0|0
  • çok iyi kalpli olmak günümüzde herkese iyi niyet yaranmıyor maalesef

1|1
    0|0
  • bencil olmasından nefret ederim...

0|1
    0|0
  • bilgisinin aklindan cok olan insanin degersizlestigini dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Ben B şıkkı diyorum. İnatçılık.

0|1
    0|0
  • alaycı konuşması sürekli aşağılamaya çalışması şu ikisi var ya..

0|1
    0|0
  • Bir ortama girdiğinde yanındakini küçük düşürmesi, ezmesi.

0|1
    0|0
  • korkak davranmasi degersizlestirir

0|1
    0|0
  • karşındakini küçümsemesi, mükemmel olduğunu düşünmesi, gereksiz dikkat çekme çabaları

0|1
    0|0
  • Eğer soğucağım bir insansa karaktersizdir... Karaktersizliğini göstermesi...:=))

0|1
    0|0
  • Ben nedense herşeye gülen insanlardan cok gıcık aliyorum..

Hele o kızlar: hihihih hahahaha huhuhu üüüf ya kafalarına bi tokat ataşım geliyor az kendınıze gelın ya :(

0|0
    0|0
  • Alaycı konuşması

0|0
    0|0
  • kendinden cok razi olub kiminlese alay etmesi yalnis bence birde cox kobud olmasi

0|0
    0|0
  • Alaycı konuşması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşım yazdığınız şıkları biraz analiz etmek isterim izninizle (a) şıkkı çok gülmesi burada yerli yersiz gülmek anlamında kullandınız sanırım görgü kurallarına aykırı olsada çok gülmenin insanı değersizleştirdiğini düşünmüyorum(d )şıkkı sürekli sessiz kalması bu her konuda tepkisiz kalma anlamındaysa korkaklıktır eleştirilmesi gerekir insanı değersizleştiren bir tutumdur(b) şıkkı inatçı ve soğuk davranması bu tavırda insanı rahatsız eder mutlaka ciddi şekilde eleştirilmesi gereken bir tavırdır ama göz ardı edilebilir belki (c) şıkkı alaycı konuşması üzerinde durulması gereken en önemli şık bu bana göre kendini beğenmiş kibirli yada aşağılık kompleksi yüksek insanların çok fazla tercih ettiği bir tutumdur psikolojik anlamda rahatsızlıktır insanıda küçülten davranış tipidir...

0|1
    0|0
  • hiçbiri. bir insanı deli gibi seversin ne yapsın asla gözünde değersizleşmez ben eski aşkımdan nice kazıklar yedim bana çok güldü, inatçı ve soğuk davrandı, alaycı konuştu ama bunlardan hhiçbiri canım aşkımı gözümde değersiz kılmadı ayrılmış olsak da onu hala seviyorum!

0|1
    0|0
  • bilmiyorum da dostum gülerek konuşandan boyu kısa dan korkacakmışın büyükler öyle der:)))))

0|1
    0|0
  • Espiriyle degil de alay ederek kucumseyerek konusanlardan nefret ederim kendini baskasindan ustun gormek aslinda kendini kucuk gordugu kisiden daha kucultur

0|1
    0|0
  • C. Alaycı konuşması. İkiyüzlülük davranışa yakın oldugunu gösterir. Degersizl gösteren en buyuk şey, yalan soylemesi. Yalana en yakın gördüğüm icin C.

0|1
    0|0
  • Bilmediğini fark etmemekte ve kabul etmemekte inat etmesi, üstelik cehaletini farklı yollardan örtüp tehdit etmeye başlaması.

0|1
    0|0
  • fikri olmadığı bi konuda herkezden bilgiliymiş gibi konuşması

0|1
    0|0
  • Inatçı ve soğuk davranması ve Alaycı konuşması

0|0
    0|0
  • C: Alaycı konuşması

0|0
    0|0
  • Alaycı konuşması