Bursa hakında ne düşünüyorsunuz ?

1. istanbul 2. izmir 3. ankara 4. bursa vs vs sizce bursa nasıl bir şehir ben bursada yaşıyorum ve çok seviyorum nerdeyse türkiyede ziyaret etmedigim yer kalmadı ama bursa gibi bir şehir de görmedim belki 3 şehrimiz kadar büyük olamaz ama sanayide 1 numara ondan dolayı çok zengin bir şehir sizce nasıl ?

• Çok güzel
    57% (4)70% (7)65% (11)Oy Ver
  • Iyi
    14% (1)10% (1)12% (2)Oy Ver
  • Idare eder
    0% (0)20% (2)12% (2)Oy Ver
  • Kötü
    29% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• trafige takılmadan misgibi dag havasında konyak içmek deniz kenarında kokarec yemek - leman kültürde sohbet etmek - benzinde arkaaşlarla buluşmak - yeşilde hünkarda nargile ve cay fazlı yapmak - nem yükseldiginde - misi ye dogru kaçmak - sukay parkta sabah kahvaltısı - tabip lerde akşam makarası - güzel bursa güzelde biraz oto park sorunu vardı neyse belediye onada el attı birde su otobüs dolmuş neyse onlara el atsada trafik terorünün önüne geçseler 10 numara 5 yıldız bi şehir ne diyim :)))

2|0
    0|1
    • helal olsun sana çok iyi özetledin... ve herkeze kapak

• ondanda kendimizi uzak tutabiliriz...

• nereye tutayım yapma gözünü seveyim oto yıkamacıya giriyosun hop 2 tana maraba sahini ile geliyor deniz kenarı kayalarda kokarec yiyelim diyorsun 2 tane sıgır küfür ede ede bira içiyor eşşek yükü ile para verip denize nazır tras katı alıyorsun allahın emek koyünden gelen kıro oto park parası vermemek için senin mahallene park ediyor cok iç iceyiz bundan hoşlanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• Bursalıyız damgalıyız esprisinden tüm bursalılar olarak çok sıkıldık.Eskiden yeşil bursa olarak anılan şehir artık beton yığınına döndü.Hele ki doğanbey kentsel dönüşüm projesi şehir silüetini iyice bozdu.Ulaşımda güzel adımlar atılıyo.Dağımız var denizimiz var şelalemiz var doğal güzellik olarak bir eksiğimiz yok.Etrafta türeyen bıçkın delikanlılardan rahatsızız.Param ve arabam olmadığından olsa gerek çok sıkılıyorum bursadan.Mekan çok ama gidemiyoruz tabi.

0|1
    0|0
  • iş için 4 sene öncesi gelmiştim. şimdi bursada büro açıp buraya yerleştim. gayet güzel bir şehir.

1|0
    0|0
  • bursaliyim.

birine bursaliyim desem benimle dalga geciyor.

2|1
    0|1
  • bursa cocuguyum heryere carpışırım :)))

2|1
    2|2
  • güzel memleket

1|0
    0|0
  • bursanın çok yeşil bir şehir olduğunu duydum.karadenizli olduğum için yeşile bayılırım. o yüzden herhalde görsem beğenirim.internetten de bursanın resimlerine hiç bakmadım.bir de bildiğim kadarıyla üniversitesi yani uludağ süper diyorlar.

0|0
    0|0
    • evet yeşil bursamız kerdeşim sen gel bursaya bende karadenize geleyim... :) bende çok merak ediyorum karadenizi

• inşallah bir gün nasip olur gelmek.zaten yakınım istanbulda oturuyorum.karadenize senede bir ay falan gidebiliyorum.o da 10 veya 15 gün falan.

• karadeniz gibi güzel memleketi bırakıp istanbula mı yerleştin :(((

• Sanayi konusunda 1. Sırada izmit vardır:( bursa'ya gitmedim, orası için eh işte diyorlar.

0|0
    0|0
  • şehir işte ne olcak. köye dönelim hepimiz :)

0|0
    0|0
  • ne yazık ki bu link

2|0
    2|3
  • Varmı ah dısarı cıksamda su mubarek teravı saatınde bırıyle 2 rekat kahve ıcsem dusuncesınde olan?

0|0
    0|0
  • selam bende bursadan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bursa yaşanılacak bir şehir..Yok tops olayını falan söylüyorlar da , her ilin var öyle topsları..İstanbulda onlara özel gök kuşağı bayrakları kafeler var :/

1|0
    0|0
    • Bursa'da bunun için kırmızı halı serilmiş özel caddeleri bile varmış:/

• Beğenmedim, eksilenince kıyamadım kader ortağıma ://

• Erkeklerine öyle böyle diyolla.

0|2
    2|2
  • erkeklerine laf ediyorlar :( hiç gitmedim ama gidip görmek isterim şahsen.

0|1
    0|0
    • yakışıklı,güzel konuşan,nazik erkek görmek istiyosan gel gör bursa erkeklerimizi azın açık kalır... bursa erkeklerini kıskanıyolar... bizden de cevap kıskananlar çatlasın ;)

• kim ne diyo bursa cocuguyum heryerde carpışırım

• laf ediyorlar yonlendirmesi var ortada exp 9 hanim.

soylemek istediginizi acikca belli edebilirsiniz.

saygilarimizla..

• Açıkçası hiç gidip görmedim ama ne zaman bursa dense erkek arkadaşlarımın sesi yankılanıyor kulağımda "dakika 16 bursa ananın ..."

0|0
    1|0
Yükleniyor...