Çiğ köfte sevenler? sevmeyenler :) ? Hangi firmanın çiğköftesi daha güzel sizce?

Harika bir damak tadı olan çiğköfte'yi sevmeyenler var mı :) Sizce hani firmanın çiğköftesi daha güzel? Kültürel bir yemeğimiz :D

0|0
31|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 30

Erkekler Ne Diyor 20

• Çiğköfte adıyamanındır açıkçası adıyamanın cigkoftesine hasretim birader :( firmalar pek yapamiyor fabrika cikisli oldugu icin

0|1
    0|0
    • taştan olsun :)

• Dostum memlekette olsam sana yollardim bak bakalim nasil yapiliyor. Suandada bircok yurt disidahil adiyamanlilar bu isin fabrikasina kadar uretimi yapmis ama sen bir gel elle ye burada maalesef şu an memlekette degilim ::(

• urfaya gidip denicem valla birde :)

• hiçbirinin içinde et yok bence en güzeli urfada gider orda yerim etli bol açılı yanındada ayran of of ya da bir rakı iki beyaz sana :)

0|0
    0|0
    • etli başka ama ağır be :) çiğköfte hafif olduğu için bence tercih ediliyor.

• olsun bol protein en güzeli erkekte protein candır gerisi heyecandır yeşilliğe hayır ete can kurban :)

• Çiğköfte severim , öyle esas güzel yapan yere rastlamadımda çok pahalı , bir bulgura o kadar para çok gibi geliyor :))

0|0
    0|0
    • yok be fiyatları ucuz :)

• daha ucuz olabilirdi Ankarada Gimsa marketleri var orda bundan 3 sene önce 5 lira idi kilosu ve güzeldide önünde kuruk oluyordu ama sadece çiğköfte veriyordu diğer lavaşı yeşilliği vermiyordu bir turşu falan koyuyordu o kadar :))

• Çiğ köfte yemek ben ona tatlı gözüyle bakıyorum :D :D

0|0
    0|0
  • severim tabi arap cafer iyi yapıyo burada

0|0
    0|0
  • tatlıses çiğköfte

0|0
    0|0
  • Komagone den başka yerde yemem ben en iyisi bence o :)

0|0
    0|0
  • 1. ömer usta 2. ziyafet başka tanımam

0|0
    0|0
  • o ses ömer usta

0|0
    0|0
  • Adıyamanlının

0|0
    0|0
  • Evde yapılanı hiç bir markaya değişmem

0|0
    0|0
  • Oses in güzel

0|0
    0|0
  • Ömer Aybak sanırım sahibinin adı. Her yerde var yav.

0|0
    0|0
  • oses çigköfte :D

0|0
    0|0
  • Cesa..

0|0
    0|0
  • evde yapılan en guzelıdır.

0|0
    0|0
  • Nası yiyonuz ya gereksiz bişey