Bir yere gittiğinizde olmazsa olmaz dediğiniz içki nedir?

şahsen ben içkinin bir kültür olduğuna inanırım. ve gerçekten de tadını özlediğim bikaç içki vardır. aynı şekilde de sizin için neler olduğunu öğrenmek istedim.yani içtiğiniz zaman "işte bu" diyebileceğiniz ve sizi yansıtan içkilerden bahsediyorum.

0|0
16|31

En İyi Kız Görüşü

• Gittiğim yere göre değişir.

Fasıl-Rakı

Kokteyl-Mojito

Bar-Bira+Tekila

En çok hangisini seversin dersen. Rakıdır.

0|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 31

• benim için önemli üç içki var, bunlara alternatif bulamıyorum:

1-Rakı(ata sporu)

2-Bacardi(az limon suyu,az soda ekleyerek)

3-Cin(Bombay saphire ilk tercih)

1 için meze şart

2,3 badem ile mükemmel uyum gösterir.

bunların harici ortama uyarım!:D

1|0
    0|0
  • Senin kültürle bizim kültür biraz farklı anlaşılan.. Biz eşimize dostumuza gittiğimizde verilen ince belli bir bardak çaya dünyaları değişmeyiz:)

1|0
    0|0
  • denize nazır bir yerde veya ev ortamında iyi bir sofra kurulmuş ortamda kesinlikle rakı. bu en büyük keyiftir. bunun dışında rock müzik atmosferinin olduğu ortamda, arkadaşlarla sohbet etmek gibi durumlarda bira. kafam güzel olcak, ortama da ihtiyacım yok, kafam güzel olsun yeter düşüncesinde ise enerji+vodka tarzı cevaplanabilecek bir soru.

1|0
    1|0
  • İçki kullanmam. Benim içecek kültürüm çay, kahve ve koladan ibarettir. Ender olarak ayran ya da meyve suyu aldığım da olur.

1|0
    0|0
  • Corona,Vodka,yeniden rakıya başlamayı düşünüyorum ama garantisi yok büyük ihtimal başlamam.birde şu tekila olayına girmem lazım:)

1|0
    1|0
  • İçki kültürü diye bir kavram olmaz malesef, içmenin kültürü olur. İçki de kişiden kişiye değişir. Kafa yapmak için mi içeceksin ya da hafif dokunmasın mı diyosun bu şekilde bir kaç filtre amaçlı kelime daha söyleseydin daha net cevaplar alabilirsin. ben geçen yıl hepatit b taşıyıcısı olduğumu öğrendikten sonra içkiyi bıraktım. Ondan önce de bir kaç votka markasından şeftali suyuyla karışık içerdim. Hoş bir tadı var. Ne içki olduğu belli ne de kafa yapmıyor. Kokusu da olmuyor. Tavsiyem bu yönde.

0|0
    0|0
  • Tek takılırken - sek votka

Yemek - şarap

Kısa sohbet ortamı / maç - bira

Uzun sohbet ortamı - Long Island Iced Tea kokteyli

0|0
    0|0
  • Bira Jack daniels ve chivas

Özel günlerde Yarra Yering Şarabı :) link

0|0
    0|0
  • alkol kullanmam. çay,ayran

3|0
    0|1
  • Erkek arkadaşlarımlaysam güzel bir masa Rakı ve yatmadan önce cilat niyetine bira

Parti ya da eğlence ortamındaysam vodka

Bar gibi bir ortamdaysam 3 4 tekila shot yeterli.

0|0
    0|0
  • Yaşüzüm rakısı yanında mutlaka yeşil zeytin, beyaz peynir, kızarmış ekmek ve tabiii bir kapta yine zeytinyağı-kekik-pulbier karşımı...Doemtes...durumaa göre haydari ve kavun ama ıkıncı planda..

0|0
    0|0
  • Buğday birası. Lakin Efes'in ürettiği dandik buğday biraları değil, üstün Alman teknolojisi ile üretilmiş buğday biraları. İçtiğim en lezzetli biradır. Lakin bulmak bir dert. Onun yerine Carlsberg tercih ediyorum birada. Meyve şaraplarını severim, çok lezzetliler. Votkada smirnoff yeşil elmalı severim. Soğuk bardakta soğuk votkayı sek içmek güzel bir haz veriyor. Kokteyllerde white russian ve margarita severim, lakin yapmasını bilen biri yapacak. Yoksa çekilmiyor.

0|0
    0|0
  • smirnof green apple,mariachi,yeni rakı

1|0
    1|0
  • Su. insanın sudan başka bir içeceğe ihtiyacı yok. benzinli bir arabaya mazot koysan çalışır mı? yada mazotlu bir arabaya gaz?...

2|0
    0|2
  • yaz ayları bira-tekila-rakı

kış ayları rakı-sıcak şarap

tuzlu fıstık olmadan olmaz genelde ya da çerkez tabuğu. çok güzel yaparım:)

1|0
    1|0
  • ben havadaki kuşları hep karga sananlardanım...o yüzden

rakı diyorum..mümkünse yaş üzüm rakısı ve tekirdağ...

1|0
    0|0
  • vodka sprıte limon :)

1|0
    1|0
  • vodka+meyvesuyu benim için

0|0
    0|0
  • bira votka tekila çokta iyi mojito yaparım kralı gelsin benden ii yapamaz :d

0|0
    0|0
  • kokteyl olarak white russian ve margarita,sek olarak viski,vodka ve tekila

0|0
    0|0
  • Jack Daniels Whiskey, Tekirdağ rakısı, İstanblue Vodka, Efes Pilsen bira, Ve Likör :)

0|0
    0|0
  • jim beam

0|0
    0|0
  • genelde bira içerim, stres atmak ve keyif için

tercihim BECK'S

ama en sevdiğim içki şili şarabı özellikle cabernet ve carmenere üzümü

0|0
    1|0
  • su ve çay.

1|0
    0|0
  • tekila

0|0
    0|0
  • beni yansıtan içki tabi ki rakı :))

0|0
    0|0
  • şarap

0|0
    0|0
  • Evde - Smirnoff green apple + sek yeşil elma

Barda - Bira, tekila, ursus

Fasıl - Rakı

0|0
    0|0
  • meyhane rakı diğer bütün ortamlarda VOTKAA

0|0
    0|0
  • Çay

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 15

• cafede arkadaş sohbetlerinde sade kahve türk kahvesi veya cafe latte.ramazanda ve hastayken limonlu çay.barda bira+mojito+votka. buzuki veya fasıl gecelerine rakı. balık+deniz ikilemesine de rakı.uykusuzken veya sabaha karşı mekan ıkışı espreso.

0|0
    0|0
  • iyi yapilmis bir, white-russian :)

0|0
    0|0
  • içki bir kültürse ben kültürsüz olmaya razıyım.kötü alışkanlıklar uzak dursun.

1|0
    0|1
    • ben daha çok içmeyi seven ve farklı tatlara açık olan insanlar için sordum bunu. o kadar çok değişik içki var ki öyle bir kültürden bahsettim farklı kültürler farklı tatlar bazında..

• Bence su :D

1|0
    0|0
  • ıce tea tabikiiii limon :D

0|0
    0|0
  • Tekila, martini

1|1
    0|0
  • aaa bu arada karpuz aromalı vodka ve portakal suyu tam bi kavunlu vodka oluyo deneyin derim :D

0|0
    0|0
  • cardinal melon biraz fazla tatlıdır ama güzeldir bide beyaz rus bol kahlualı

0|0
    0|0
  • en çok votka severim, ama mekanaa, kafaya göre değişir elbet...

0|0
    0|0
  • içki içmeyenler ne yapsın:)bir su alabilir miyim:)meyve suyu,ayran bunlarda vardır sanırım:)

1|0
    0|0
  • bulundugum ortama göre degisiyor..

0|0
    0|0
  • Nereye gittiğine bağlı..

En sevdiğim içki viski dir.

0|0
    0|0
  • olmazsa olmaz içkim tadına doyamadığım elma şarabıdır(ama yıllanmış olacak))

0|0
    0|0
  • binboa çıleklı votka ve bıra bu ıkısını gerçekten bazen gıttıgım yerlerde arıyorum

0|0
    0|1
  • ays ti şeftali :D

1|0
    0|1
Yükleniyor...