İstanbul'un nüfusu?

İstanbul'un nüfusu her geçen gün hızla artıyor. Artık ipini koparan ver elini İstanbul . Anlamadığım etraf İstanbul'da yaşamak zor çok pahalı falan diyenlerle dolu ama genci yaşlısı fakiri zengini herkes burada ve Artan nüfusla beraberde herşey zorlaşıyor. Trafik falan filan. Peki sizce bu nüfus artışı ne zamana kadar sürecek böyle?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük İstanbul depremi bekleniyor, Marmara Depreminden beridir konuşulan bir konu...

Zaten beklenen deprem tahmini olarak Marmara denizinde gerçekleşmesi bekleniyor bildiğim kadarıyla.

O deprem muhtemelen büyük bir yıkıma sebep olacak, çünkü büyük bir deprem olacak.

Deprem konusunu açma sebebim, bu nüfus artışını bu durdurur, bu formülüdür babında değil, ama bu olacak deprem tüm Türkiye' yi de etkiler.

Olası bir depremde İstanbul' da büyük bir kaos yaşanır, 12-14 milyonluk büyük bir nüfusa sahip.

O Nüfus artışı bu felakete kadar sürer diye düşünüyorum, Çünkü İstanbul hala insanları kendi içine çekmeye devam ediyor, bana kalırsa imkanı olan ve imkan fırsatı bulan kişiler İstanbul' dan uzaklaşsın.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• En az17 milyon var sabit oturan
    o kadar bina yapılıyor taşındıkca doluyor
    kaydını kuydunu istanbula almayıp oturanlar da mevcut

0|0
    0|0
  • Insanlar adim atarken birbirlerinin ustlerine bastiklarinda durumu farkedecekler galiba bende istanbulluyum ve boku cikmis afedersiniz ama iyle hakikaten cok abartili bir kalabalik var islerinizi vaktinde giremiyorsunuz her yere 1 saat oncedem hatta belki 3 4 saat onceden gitmeniz gerekiyir. Araba park edecek yer yok. otobus minibusler hep dolu tam bir rezalet.

0|0
    0|0
  • sen gıt rahatlasın ozaman:))

0|0
    0|0
    • Ben İstanbuldan rahatsız değilim tersine çok seviyorum burayı. Bence istanbulun havasından suyundan maddiyetinden kısaca herşeyinden şikayet edenler gitsin bence. :)

• :-D gitsin bakalım

• Eger istanbula verdiğin değeri diger illere de gösterirsen insanlar istanbula gelmeyi bırakır. Örnek Amerika her eyaletide yaşanabilecek eşitlikte. İstediklerine her yerde ulaşabiliyorsun. burada öyle birşey söz konusu değil. Diğer illerede önem verilmeli

0|0
    0|0
  • kıyamete kadar

0|0
    0|0
  • Peki ya iş? İstanbul dışında adamakilli iş bulmak cok zor.

0|0
    0|0
  • sorma vala metrobüsleri biliyosun berbat ya

0|0
    0|0
  • 2. İstanbul yapılana kadar

0|0
    0|0
  • İstanbul değil. Artık Suriye Büyük Şehir Belediyesi

0|0
    0|0
    • Aynen son yıllardaki göçlerin büyük bölümü onlar zaten. İstanbulun herşeyini çok seviyorum ama her yer kalabalık bir yere gideceksin 2 saat önceden yola çıkman gerekiyor falan...

• Atom bombası lazım bizede

0|0
    0|0
  • Bu trend devam eder böyle.

0|0
    0|0
  • Oksijen ve su bitene kadar

0|0
    0|0
  • 5 Göbek istanbulluyum gelmeyin kardeşim..

0|0
    0|0
  • deprem olana kadar sürecek. depremle birikte ani bir azalış gerçekleşicek zaten nüfusta.

0|0
    0|0
  • İstanbul yaşanılır bir yer olmaktan çıkalı uzun zaman oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nüfusda 12-13 milyon olduğu söyleniyor ama o resmi rakamlara göre öyle. Ülkenin bir çok yerinden göz etmiş gelmiş insanlar nüfusları memleketlerinde köylerinde hala. Bir seçim oluyor ülkede otobanlar kitleniyor ordan anlaşılıyor. Kaçak yaşayanlarıda sayarsak bence istanbulun nüfusu en az 15-17 milyonlarda..

0|0
    0|0
    • En az o, 20'ye kadar yolu var bence. Avrupada birinciyiz dünyada ikinciyiz. Ve İstanbulun nüfusu 130 ülkeden fazlaymış...

• yolunacak kaz cok sonucta

0|0
    0|0
Yükleniyor...