Amerika'nın en güzel eyaletleri hangileri?

Benim tercihim Florida (Orlando)dan yana. Efsaneye göre orada yaşayan çok alımlı güzel florida perileri yaşarmış şehir güzelliğini onlardan aldığına inanılırmış . (:

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Bizene dünyanın baş belası ABD nin haramla beslenen topraklarından.Dünyanın en güzel ülkesi Türkiyedir.

1|3
    0|0
  • Gittim de hiç bi yeri beğenmedim ben yaa.

2|2
    0|0
  • florida güzelde hiç öyle peri falan yok tv den görüldüğü gibi patenli bikinili kızlarda yok :p

0|0
    0|0
  • California aahh bi gitsem

0|0
    0|0
  • California ve Florida kapışır. Floridada sadece disneyworld e gittim ama geçerken görmüştüm güzeldi:)) California cennet gibi yer zaten. Wyoming ve Coloradoyu da severim dağlar yeşilliklerle donanmış en güzel eyaletler.

0|0
    2|2
  • Bilmem hic gitmedim oralara..

0|0
    0|0
  • Eyaletse Massachusetts hepsini döver <3

0|0
    2|2
  • Florya bence de.

0|0
    2|2
  • Las Vegas <3

0|0
    2|2
  • Bende Florida diyecektim sen yazmışsın zaten.

0|0
    2|2
  • newyork

0|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizene şeytanın imparatorluğunun eyaletlerinden.Tarihi kültürü olmayan,avrupadaki hapishaneleri boşaltmak için sürülen,ırz düşmanı,sapık,katil,at hırsızı,fahişe,dolandırıcı...vs gibi insanların kurdugu pislik bir yer abd.Şuandada pkk dahil dünyadaki tüm terör örgütlerini kuran yada cia elinle kurduran,terör örgütlerine silah para gibi her türlü lojistiği sağlayan,özğürlük götürme bahanesiyle dünyadaki bütün enerji kaynaklarının üstüne silah gücüyle çökmeye çalışan,conileri sırf ırakta 12 binden fazla kadına ailelerinin gözü önünde tecavüz eden dünyanın başına bela olan lanet bir kovumdur abd.Ülkesine,toprağına lanet yağsın onların.Bizim ülkemiz dünyanın en güzel ülkesidir.Dünyanın en güzel şehride İSTANBUL'dur.

2|1
    0|0
    • Duyarlılığınız için tebrikler.Çok güzel yazmışsınız,hepsine katılıyorum. +1

• Türkiye'yi keşfettim de, Amerika'sı kaldı bunun...

2|2
    0|0
  • link , new york başka ama :D

0|0
    2|2
  • bu ne la gel gel sorusu olmuş bu

moderatörler nerede :)

1|1
    0|0
  • florida

0|0
    2|2