Arabesk rap dinleyenler sizce neyin kafasında?

bunu cidden merak ediyorum, ne içiyorlar ya da neyle yapıyorlar bu kafayı, sorunları ne :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• g.d.o 'lu insan sınıfına giriyorlar.müslüm gürsese eminem aşısı yapmak gibi bir şey sanırsam...o aşının içerisinde bulunan kimyasal her neyse işte o da kafa yapıyor.benical,nurofen tylol-hot varsa içerim.üşütmüşüm de.

• Şimdi bişeyin kafası dicem ama imam osursa hesabına dönmesin diye sineye çekiyorum

• cidden merak etmek için bayaa kafa yapmak gerek.

• zevk iste napcan

• arabesk rap dinleyenler genelde 08 -18 yas arası.İlerde cok büyük Sorunlar onları beklıyor diye düşünüyorum...

• Arabesk rap saçmalığı peyda olunca rap dinlemeyi bıraktım.

• ergenlik

• link bu da benden herkese gelsin

• hayatta çok acı çeken insanlar bunlar

• Arabesk rap dinleyenleri aşağılayarak espri yapmak da moda oldu ha. Kim ne dinliyorsa dinlesin bize ne.Herkes aynı estetik algıya sahip olmak zorunda değil bunu anlayın artık okey?..

• dalga geçme la onlarda birer insan :I

• bunlara şeyide ekleyebiliriz hani şu arabanın orjinal kornasını söktürüp god father filminin müziğinden korna yaptıran gençler var zaman ötesinden sesleniyorum : kardeşim yapmayın biraz beyin yahu:)

• kafaları yok ki:)

• duymadım la böyle bişey ceza meza mıhoşlarına gidiyorsa dinlesinler ne yapalımadını feriha koydum bilmem ne diye dizi var la bu memlekette

• insanlari hor gorup yaftalamak kadar dustuyseniz emin olun sizin yasadiginiz kafayi yasayamaz kimse (:

• Hangi kafa? Kafa yok ki.

• liselilerin artiklarini yiyorlar.

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...