Bayramda bilet bulup memleketime nasıl gidebilirim?

Merhaba,

Dün Ankara'daydım, bugün İstanbul'da. Gelişte 2 saat esenler'de kuyrukta takılıp kaldık. Şimdiden trafik böyle ise, bayram yaklaştıkça nasıl olur Allah bilir. Bir de şöyle bir gerçek var ki, memlekete gidiş için bilet bile almadım :(

Bayramda nasıl gidilir ki, Anadolu'nun ortasına. Uçak desen yer kalmamıştır, kaldıysa da sadece 1000 TL'lik kral koltuğu kalmıştır. Otogarda bilet bilet diye bağıran adamlar p.tesi günü işe yarar mı ki? Bu şehirde mahsur mu kaldım yoksam :)

Güncellemeler:
memlekete gidiyoruuuummm... 10 dakika sonra servis kalkacak.. herkese iyi bayramlar..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• annem dün istanbul'dan ankara'ya otogarda 3 saat beklemeyi göze alarak gitti. pazartesi günü kalabalık hafta sonuna göre nispeten azalmış olur diye tahmin ediyorum, tatilciler hafta sonundan kaçtılar çünkü. yine de şimdiden metro vs gibi ek sefer koyan firmaları arayıp rezervasyon yaptır derim ben.

0|1
    0|0
    • Yarın işlerim bittikten sonra ararım Metro'yu. Zamanda belirsizlik olmasa bir ay önceden alırım aslında. Ama belirsizlik işte...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu anlattıkalrına göre kaldın sanırm :))

Bır an önce bır bılet kovalasan ıyı olacak yada katarmalı aktarmalı gıdeceksın trenlerde yer var mdıır kı:))

hemen sımdı arıyosun şirketlerı :))

yazık bayram harçlıgını alamıycaksın eve gıdemezsen:)

1|1
    0|0
    • Olmazsa bayramın ikinci günü görürüm ailemi. Yeğenlerime harçlık verecek yaştayım aslında. Gitmeyince daha kazançlı oluyorum, acaba ben nereliyim :)

• pastırmanızda guzel olur :)) .

• sana ve herkese ıı bayramlar.. ıyı yolculuklar

• bulunduğun şehrin tadını çıkar derim:)))

0|1
    0|0
    • Bayramda ailemi görsem iyi olacak, gelenektendir. Bu şehirden ayrılma ihtimali arttıkça daha sevmeye başlıyorum. Ne nazlı bir şehirdir bu İstanbul :)

• ahhh istanbul ahhhh ahhhh:))

Erkekler Ne Diyor 1

• tren deneyebilirsin... yada otobüslerin muavin koltuğu :)

0|1
    0|0
    • Şehirlerarası trene de hiç binmişliğim yoktur. Nasıldır merak ediyorum aslında. Haydarpaşa'dan mı kalkıyordu?

• Evet haydarpasadan biraz sesli ama denemeye deger

Yükleniyor...