En sevdiğiniz ve en sevmediğiniz padişah?

Arkadaşlar soru basit en sevdiğiniz ve sevmediğiniz padişahı size zahmet nedeni ile birlikte yazın... Benim en sevdiğim cennet mekan ABDÜLHAMİT HAN (üç kıtanın son padişahı),2. Olarak 4. Murat (bağdat fatihi (vücut yapısı ve gücünden dolayı birdr yeniçeriyi yeniden düzene sokmasından dolayı) gücünden dolayı sevmediğim ise 1. ahmet: kafes usulü yüzünden (resmen şehzadeleri delirtiyo kafes usulü (deli mustafa)) birde 2. selim (sarı) : sefere ordunun başında gitmeyi bıraktığı için zaten sokullu olmasaydı o adam bir hiçti

Güncellemeler:
Arkadaşlar düzeltiyorum biraz karışık olmuş...
Arkadaşlar soru basit en sevdiğiniz ve sevmediğiniz padişahı size zahmet nedeni ile birlikte yazın... Benim en sevdiğim cennet mekan ABDÜLHAMİT HAN (üç kıtanın son padişahı),2. Olarak 4. Murat (bağdat fatihi) : vücut yapısı ve gücünden dolayı birdr yeniçeriyi yeniden düzene sokmasından dolayı. Sevmediğim ise 1. ahmet: kafes usulü yüzünden (resmen şehzadeleri delirtiyo kafes usulü (deli mustafa))
Birde 3. Selim ordunun başında sefere gitmeyi bıraktığı birde ölümünden dolayı... Zaten Sokul lu olmasaydı 3. selim bir hiçti

0|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...