21 aralık 2012 kehaneti düşünceleriniz neler..

Malum kehanet zamanı geldi 3 ay dan az var 1 hafta kadar önce tüm dünyada gizemli bir ses duyulduğu söyleniyor sur üflendi bile diyen var sizce olasılık varmı küçükken duyduğumuz alametlerin çoğu gerçekleşti sizce neler olabilir

Güncellemeler:
link ses videosunun linki mynette çıktı haber

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok heyecanlı.

0|0
    0|0
  • olsa keşke öyle bişey

0|0
    0|0
  • Lan o zaman ben hiç ygsye falan çalışmayayım boştan yere kafa patlatıyorum.

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|1
    0|0
  • ilk sura üflenince herkes ölecek. neyin kafasındalar bunlar?

0|0
    0|0
  • geberemedik gitti mk

0|0
    0|0
  • sur uflenmesı mı ben neden duymadım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 21 12 2012 yalan 22 12 2012 hepsine küfür edecegim

simdi ettigimde görürsün lafları falan ediyorlar

0|0
    0|0
  • Ya sanmam her sese her b.ka kıyamet demeyin sonuçta kıyametin ne zaman kopacağını Allah bilir.Hep bu varya maya takvimi şeyleri ulan Allah'ın işine karışıyorlar Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın emi ya ben sanmıyorum sonuçta daha büyük kıyamet alamaetleri mesela yeri göğü duman kaplamadı erkekler azalmadı kadınlar çoğalmadı.Ayrıca kardeşler farklı dinden olmadıkça kıyamet kopmaz.Kardeşler kim biz Allah'ın bir olduğuna müminleriz.Ben yine de inanmıyorum yaşamanıza bakın...

0|0
    0|0
    • alametler tamam ama bu kız erkek azalma olayı kuranda geçiyormu çünkü bence kuranda geçmeyen şeylerin çoğu nasilden nesile değiştirilere abartılarak gelen şeler dünya çapında zaten kız sayısı fazla onun dışında diğer büyük alametler kopucak gün gerçekleşir bence 3 ay önce değil bakalım ya beklicez ben bişi demiorm kimse bilemez sadece teori hakkında düşünceler öğrenmek istedim

• Hmm anlıyorum Kur-an da geçip geçmediğini bilmiyorum ama resmi bir sitede okumuştum vallahi ben inanmıyorum sizlerin için söylerimiyoırum ama herkes bir yerlerinden atıp tutuyor gaybı sadece Allah bilir benden sana tavsiye inanma böyle şeylere hayatını yaşa.

• Komiksiniz gerçekten de. Peygamberimizin onlarca alamet dediği şeyler var daha hangi birisi gerçekleşti ! Büyük alametlerin hiçbiri gerçekleşmeden öyle birkaç günde kıyametin kopacağını mı sanıyorsunuz ?

0|1
    0|0
  • bekle ve gör politikası izliyorum

0|0
    0|0
    • en iyiside bu zaten heycan veriyo beklemek

• aslında pompa arttı geçen türkiye çapında bi ses duyulmuş ilginç bi hayvan doğmuş falan filan olsa kopsak iyi olur be yeni bişiler falan

• hayırlısı diyelim

• Kıyametin kopmasına trilyonlarca yıl var ulen:)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • lan sur üflense şuan yaşıyor olur muyduk ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...