Merak ediyorum.. Dalgıç kıyafetiyle okyanusun ortasına dalıp balinaların yanında korkmadan yüzenler?

Acaba bu balinalar ya da köpek balıkları neden saldırmıyor dalgıc kıyafetlilere. Biz düşsek saniyesinde yerler bence bizi. Dalgıc kıyafetiyle mi alakalı acaba? Dalgıc kıyafeti bile olsa dişini cıkarıp ısırsa öldürür yani deler o kıyafeti. Ayrıca hadi diyelim saldırmadı diyelim kuyruguyla yanlıslıkla bir çarpsa ölür o dalgıç. kaç ton agırlıgında balık nihayetinde. Ama kimseye bişey olmuyor. Çok garipsiyorum rahat rahat dalıp en yakınlarına girip yüzebilmelerine.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sudaki ortam biraz daha değişik tabi misal balina kuyruğunu salladımı yararttığı su akımı zaten seni uzaklara savurur yani çarpamazsın bile bırak yaklaşamazsın bile, köpekbalıkları da türüne göre değişiyor bazı türleri kan kokusu almadan saldırmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Balinalar uysal ve kadim yaratıklardır. Ancak köpek balıklarının sağı solu belli olmuyor.
    Ruh halleri ve o an ki iç güdüsel durumlarına göre değişir. Tabii, bir de türü önemli...
    Büyük beyaz cinsinin yanında durmak akıl karı değildir...

0|0
    0|0
  • balinalar uysaldır ama katikl balina varsa su üstüne çıkarlar

0|0
    0|0
  • Birincisi her köpek balığı saldırgan değil. Ikincisi balinalara çok yaklaşmıyorlar zaten

0|0
    0|0
  • çok adrenalin dolu bir keyif olurdu :D

0|0
    0|0
  • Profesyonel o adamlar tabii ki de bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • onu bunu boşverde saçlarını bana gönder ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...