Kapat

Felsefe nasıl bir şey sizce ?

felsefe nasl bişey sizce ? ne açıdan bakıyorsunuz nasıl gelio size görüşlerinizi alabilirmiyim ?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• severim kendisini lakin düşünmeyi ve düşüncelerimi derinleştirmeyi unuttum sanki. Hayata o kadar dar bir pencereden bakıyor gibiyim ki kendimden korkuyorum.

Duvarın arkasından da bakmayı öğretir felsefe. Düşünmek, her şeyin farklı yönlerini düşünmektir. Baktığını görmek değil, baktığının ne olduğunu irdelemek, sormaktır. Bu nedenle de insanoğlunun en doğal sonucudur felsefe.

Kimisi için boş, kimisi için doludur. Hayata ve felsefeye nasıl baktığındır boşluk doluluk. Düşünerek kendini aşmayı sağlar, yeni bir boyut kazandırır.

Kısaca kafa yormaktır, her şeyin görünmeyen yüzüne dair. Hayatın kendisidir kısaca, hayatla iç içe...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• candır canandır

kendi başıma uğraşmayı severim, milletle felsefe konuşmayı pek sevmem

çok kafa açıyorlar

0|0
    0|0
  • Felsefe bir sorgulama sanatıdır bence. Sorgulanabilen her şeyin felsefik bir açısı vardır ve insanların kendi doğrularını ya da yanlışlarını öğrenip benimsemelerini sağlar.

0|0
    0|0
  • kadınsız olur felsefesiz olmaz

0|0
    0|0
  • saçmalıktan baska bir sey değil sadece sözle olan bir seyden ne beklersin 2 3 aklı uyusuğun ilgilendiği ve bu zamanda çokda moda olan bir alan bence saçma

0|0
    0|0
  • Bilimin babasıdır.. Daha ne olsun?

0|1
    0|0
  • Felsefe... İnsan tanrısız çöllerde göğsünü parçalıyabiliyorsa insandır sözüne ne diyebilirsın?

0|1
    0|0
  • Tartışırken demogoji yapmak için kullanıyorlar

yoksa gerçek anlamda değerlendiren az

0|0
    0|1
  • çok güzel birşey boşluklara anlam yüklemesi iyi oluyor düşündürüyor

0|0
    0|0
  • felsefe iyidir iyi

0|0
    0|0
  • Sıkıcı :c

0|0
    0|0
  • insanın aşma durumunda şöyle ki karnı doyuyo paraya doyuyo ne dusunsem diyen insanların durumu

0|0
    0|0
  • Karnım acıktı anneme küstüm. Tüm şehir bana küstü. Kedim küstü, battaniyem küstü

0|0
    0|0
  • Sevemedim şu felsefeyi.

0|0
    0|0
  • felsefe evet severim.

0|0
    0|0
  • felsefe hayatı kendi üzerinden yargılama sanatıdır..

0|0
    0|0
  • 45 derecelik açıyla bakıyoruz biz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk ilgi alanım felsefe,çok severim

0|0
    0|0
  • ilgi çekici, bir sürü okunacak bilgi, edinilcek bilgi filan.kelime anlamı dolayısıyla da entellektüel bir kişilik için şart olan şey.

0|0
    0|0
  • çok içine girersen felsefenin cidden hayata bakış açını değiştirebilcek nitelikte birşey.

0|0
    0|0
  • Arayış.

0|0
    0|0
  • felsefe iyi bişey, mesela epistemoloji epistemoloji olali seninki gibi soru görmedi beyb

0|0
    0|0
  • felsefe öğrencisiyim.. ne açıdan sordunuz, yardımcı olabilirim? =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...