8 Saniye isimli filme giden var mı?

Henüz gitme şansım olmadı ama mutlaka gideceğim bir film. Sıradışı gerçek bir hayat öyküsüne dayalı senaryo. Başrolde de daha önce oyunculuk deneyimi olmayan o hayatın gerçek sahibi oynuyor. Giden varsa filme dair görüşlerini belirte bilir mi? http://youtu.be/JmUsAdBmnwY

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• gelmedi henüz buraya, giderim gelirse

0|1
    0|0
    • Tamam önce ben seyredersem sonunu yazarım size :) Seyredenlerin ortak deyimi kendini arayanların seyretmesi gereken, kendini sorgulatan bir film olduğu yönünde. Pozitif duygu yüklemesi hissedildiği aktarılıyor. Bu anlamda da merak alanıma giriyor.

• konu farklıymış ama sonunu söyleme, izleyip öğrenmeyi tercih ediyorum :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Normalde film izlemem ama fragmani cok ilgimi cekdi. Turkiyede olmadigimdan sinemaya gitme gibi sansim yok, izleyebilecegim site veya indirebilecegim bir site var mi? Bilgilendirirsen sevinirim...

0|1
    0|0
    • Türk sinema tarihi açısından zirve noktası olarak nitelendirilecek bir film. Link maalesef bilmiyorum. Bu konuya sıcak bakmıyorum. Tabi sizin durum farklı yurtdışı ulaşım bakımından yararlanamıyorsunuz. Üzgünüm yardımcı olamıyorum. Fakat eğer Almanya'da iseniz orada da gösterime girdi. Değilseniz birkaç ay sonra dvd'si çıktığında alıp hediye olarak gönderebilirim size.

• Cok tesekkur ederim. Ama Almanyada degilim. 4 aya ben zaten temelli donus yapacagim az sabir sanirim o zaman. Zor gibi ama.

• Giderm bir gün ☺

0|1
    0|0
  • gitmek istiyorum bende

0|1
    0|0
    • Salı günü gittim bende. Özellikle kendini baskı altında hisseden, özgür hissetmeyen kadınlara bir yol göstereceğini, kadın erkek farketmezsizin yükselme duygusu yaşatacağını düşünüyorum. Kurgulama aşamasında durum sıralaması çok tatmin etmesede verdiği mesajlar kurgunun önüne geçiyor. DVD si çıkınca arşivime katacağım izlenebilecek güzel filmlerden birisi.

• Gittim ve inanılmazdı.

0|1
    0|0
    • Seyretmeyenin kaybedeceği birşey yok ama seyredenin kazanacağı şeyler oluyor sanırım. Bu doğru mu? Filmin gala çıkışı yorumlarını izlediğimde böyle bir algı oluştu.

• En kısa sürede gideceğim. Birde filme dair yaş sınırlaması henüz belirtilmemiş. 11 yaş algısını aşabileceğini düşündüğünüz unsurlar içeriyor mu? Ailecek gidilmesinde sakınca var mı, yetişkinler için daha mı uygun. Bunuda yanıtlayabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

• İster yalnız git ister ailenle git bu senin isteğine bağlı (:

• Ilgimi cekmedi pek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...