Yöresel, geleneksel bir gıda üretimi yapacağım ama aklıma bir gıda gelmedi ne yapabilirim?

arkadaşlar bir proje hazırlıyorum unutulmaya yüz tutmuş yöresel,geleneksel bir gıda üretimi yapacağım ama aklıma bir gıda gelmedi ne yapabilirim? fikirlerinizi bekliyorum..herkes kendi yöresinden eskilerden hatırladığı bir gıda yazarsa çok mmemnun olurum..

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• istanbulda birşey yok ya.

0|0
    0|0
  • bence şöyle yap al yanına tanıdığın veya arkadaşarının büyüklerini onlarda vardır güzel malzemeler. sonra bi yemek listesi tut ardından ilgi çekici olanını seç ve o fikri veren büyügümüzle o seçtiğini yapmayı dene. internetten yapma bana göre özgün ol. yapım aşamasına gelincede tam projenin aslını astarını bilmiyorum ama yapım aşamasınıda belgele daha güzel ve ilgi çekiçi olabilir.

0|0
    0|0
  • Pekmez, anadoluda gözde yapılan gözleme tarzı güzel yiycekler var.

0|0
    0|0
  • benim babamın çocukluğunda yaşadığı köyde ıstakoz ve yaşlılar heyetinden kalma yıllanmış şaraplar varmı ıstakız şarap güzel gidiomuş onu dene bence

0|0
    0|0
  • höşmerim yap:))

0|0
    0|0
  • kokma curume olmıcak bişey olması lazım cevızlı sucuk maraş tarhanası gıbı mı yanı netur hemen yenecek bıseymı yoksa bekleme omru olan besınmı ne:?(:

0|0
    0|0
  • En çok sevdiğin yemeğin içine az biraz değişiklik yap ve bi isim uydur al sana unutulmuş tat.

Beyin bedava.

0|0
    0|0
  • proje hazırlıyorsun ve hiç bir fikrin yok ilginç bir proje :)

0|1
    0|0
  • tandır üstünde yufkanın üzerine yağ bal ve biraz da kekik

0|1
    0|0
  • Hamsi çorbasi

0|1
    0|1
  • sana yemekgurmesi.com u tavsiye ediyorum yöresel tarifler kısmına bakın

0|0
    0|0
  • büryan = pilav benzeri üstüne tavuk yada kuzu eti koyulan fırında yapilan bir yemek böyle mi?

0|0
    0|0
  • lokum

0|0
    0|0
  • yemek olarak mi?

0|0
    0|0
  • kosgep için mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1