Recep İvedik 5 çekilecekmiş?

Şimdi Sabah'da okudum. Sizce çekilmesi gereklimiydi Recep İvedik 5?

www.sabah.com.tr/.../sahan-gokbakar-ve-busra-pekin-evleniyor

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• 4. Bizim mahallede çekildi. :) filimde geçen recebin arsası bizim arka sokaktaki çocukların top sahasıydı. Bağcılar inönü Mahallesi hatta abimin çocuklu benim çocukluğum o arsada geçti. O arasanın yanindaki okul Cumhuriyet ilk öğretim okul'undan meezun olmuş tüm abilerin ablaların çocukluğu geçmiştir. Gerek var mı? 5. Bilemem ben. :) ama bunu yazmak ististem banada saçma geldi ama yazdım işte. :)

0|0
    0|0
    • Saçma değil ya. Türkiye'nin en çok izlenen filmi sizin mahallede çekilmiş :)

• Sen cekim zamani gordun mu

Erkekler Ne Diyor 13

• çekilsin iyi olur iyi

0|0
    0|0
  • Bence ilk filminin çekilmesine dahi gerek yoktu..

O kadar insan var yanıp tutuşan ancak imkan ve fırsat bulamayan.. Bu dallama bulmuş bu imkanı ve fırsatı ama kullanış şekline bak.. Ulan hayatın içinden sadece biraz daha hayata dair... 30 yıl önce çekilmiş kemal Sunal filmleri dahi guncelde sokağın içinde hem zihinsel hem somut olarak... Sen bu imkanını nasıl saçma bir skeç tarzında film olarak kullanırsın..

Bezirgan film zihniyeti.. Para , para , para..

0|0
    0|0
  • bu ülkenin mizah anlayışına acıyorum. yok efendim "neden çocuklarımız yaratıcı değil..."

ben söyleyeyim, recep ivedik ve gora tarzı filmler yüzünden.

1|0
    0|0
  • Bu kadar mide bulandirici bir yaratigin boylesine sohret olmasi inanilir gibi degil. Espriden, iyi mizahtan ve kaliteli oyunculuktan yoksun bu ucubenin ilk dort filmini milyonlar izledigine gore 5,6,7'nin gelmesi cok normal.

0|0
    0|0
  • Diğer 4 film kadar gereksiz.

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar, bence bir komedyen değildir.
    şu an Kemal sunak izliyorum, tırnağı olamaz.

0|0
    0|0
  • oooo karşim. tesekkürler. adamımı izliyelim bakalım.

0|0
    0|0
  • güzel güzel

0|0
    0|0
  • Gişe rekoru kirildi gerekliydi ayrica sahan gokbakar parasini alamadi.

0|0
    0|0
  • Cekilsin 4 iyiydi

0|0
    0|0
  • serinin 4 de cami de çekildi ya 5. ye de çok küfürlü derler soyleyim.

0|0
    0|0
  • Yeter artık!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İzleyen milyonlarca APTAL varken 10. bile cekilir..

Şahan Gökbakar mı neyse Zeki adam bir karakterle milyarlari kazaniyor.

0|0
    0|1
    • Aptal demek veya aşağılamak doğru değil yani saygı duymak gerek

• Haklisin. Aptallara aptal dememeliyim. Sonuçta ülke olarak bu tarz aptalliklari seviyoruz. Gişe rekorlari kiriyoruz sonra agliyoruz "vay efendim Turk sinemasi neden ilerlemiyor" diye.. Aptallara aptal diyemedigimiz icin oysa saygisizilik amaci gutmedim.. @hugherlouf

Fragmanlari disinda hayir @xenex vaktimi öyle Aptal filmlere harcamiyorum..

• Oncelikle insanların düşüncelerine bir saygı duysaydın da dışardan bazı konulara saygı bekleseydin daha iyi olurdu. Eminim ki en yakın arkadaşların ve dostların dan izleyen olmuştur . hadi ama o kadar aptal lar in günahı na girme

• Gördüğüm en saçma en gereksiz Karakter + film. Devamı bir zahmet olmasın artık.

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • En sonuncusu berbatti zaten

0|0
    0|0
  • Çekilsin ben seviyorum

0|0
    0|1
  • Bence gerekmiyor