Gitar çaliyonuz mu? sesiniz iyi mi?

çok ağır eleştirecem gençler yüreği kaldırmayanlar görüş paylaşmasın qmk :D

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ağır eleştirecekmiş! Amanın. Sanki otorite. Kesin ilkokul çağlarında gitara başlayıp da istediği yere gelememiş, kafasının ortasında keli çıktığı halde saçlarını uzatan ve kelini şapkayla gizlemeye çalışan, haftasonu kendi yaşıtı arkadaşlarıyla oldies çalan bir dobiksindir :D

0|0
    0|1
    • fazla önyargılısın :D merak etme yaşın kadar başarım var :)

• piyasa olarak

• Türkiye'de enstümanistler için seçenekler bol lakin solistler için jazz, opera ve türk halk/sanat müziği harici bir seçenek yok. Ben pop, rock ve jazz başta olmak üzere her tür müziği içeren bir vokal eğitimi aldım. Yıldız Teknik'in Ses Mühendisliği bölümü çok iyi diye biliyorum. Bilgi Jazz demiş olsaydın lafımı geri alırdım. Ama çok etkilenmedim.

• Hayır sesimde kötü :(

0|0
    0|0
  • Hayır çalmıyorum sesimde kotu

0|0
    0|0
  • Gitar çalamıyorum. Sesim kargayla yarışır.

0|0
    0|0
  • flüt bile çalamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sesim iyidir kanka solistim yani ben şöyle böyle derim sesime ama her dinleyen niyeyse çok beğeniyor bilmiyorum utanırım da söylemeye

0|0
    0|0
    • aşarsın kanka rahat ol benim sesim ne çok iyi ne çok kötü hani söylesem dinlenir sesimi övemem ama belki biraz egoistlik gibi olucak ama gitarda bayağı iyiyim 9 senedir gitar çalıyorum klasik gitar ile başladım şu 2 senedir jazz yapıyorum piyasa falan

• sesim güzel değil ama şarkı söylemeyi çok seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum ama söylemiyorum. Sesimi kullanamıyorum ve şarkı söyleme konusunda özgüvenim sıfır

0|0
    0|0
  • Heee yok bee ses yok bende gitar desen ters çevirip arkasına vururum darbuka gibi :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...