Tango yapan erkek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben saz çalarım Zeybek oynarım.. ama bunun yanında tango yapmak istiyorum sizin sevgiliniz tango bilse ne düşünürsünüz?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• sadece biraz kıskanırım... aşkın tutkunun dansıdır tango nerde kimle öğrendiği konusunda darlayabilirim okadar :)

2|0
    0|0
  • Iyi sevisir :D

0|0
    0|0
  • Benden uzak Allah'a yakın olsunlar

0|0
    0|0
  • başkalarının düşündüğünden kime ne.. istediğini yapmakta özgürsün :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yılların tangocusuyum. Nİşanlımla tangoda tanıştık. Tango muhteşem birşeydir. Bağımlılık yapar seviyede. Ama herkese başlamasını önermem. Nasıl bir tezat hmm? Neden? Çünkü tango ortamının insan kalitesi, sosyal ilişki anlayışı çok kötüdür. Sosyalleşmeye gelirsiniz aksine asosyalleşebilirsiniz. İnsan ilişkileri çok taraflı, faşist, kayırmacıdır. Hayal kırıklığıyla dönen çok olmuştur. Bilginiz olsun. Dışarıdan göründüğü biri erotik, seksist bir tarafı ise zerre kadar yok. Sadece öyle görünüyor. Adını bile bilmediğim bin tane kadınla dans ettim.

0|0
    0|0
  • kardeşim öğrenmek istiyosan kolbastıda öğren kim ne derse düşünürse düşünsün ya bşversene sormana bile grek yok

0|0
    0|0
  • Zeybek ve tango :)
    Yakışır sana :) denemelisin

0|0
    0|0
  • Firsat bulamadim ogrenmek icin kim ne derse desin harika

1|0
    0|0
  • Tango yapan erkek şöyledir böyledir tarzı laflar saçma bana göre tango beni hiç çekmedi. Yapana da saygım var.

0|0
    0|0
  • hayatını başkalarının yönetmesine izin verme de naparsan yap kardeşim

1|0
    0|0
  • Tangi yapan erkek kendini guldurebilen erkeklerden hoslaniyodur

0|0
    0|0
  • Erkek demem ona 😀

0|0
    0|0
  • sonucta oda sanat dostum okuldaki hoca öğretiyordu az bıraz biliyorum bende guzel bir dans bence

0|0
    0|0
  • yumuşak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...