Adolf hitler kimdir?

Adolf hitler kimdir? Erkek arkadaşım ben bu adamın görüşlerini seviyorum demişti

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Avusturya asıllı Alman politikacı, siyasi lider, teorisyen ve devlet adamı. kısaca merhametten yoksun bır dıktator. annesının ölumunden doktoru sorumlu tutacak kadar hemde !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Son zamanlarda iddia şu ki Siyonistlerce yetiştirilmiş Ve İsrail kurulması için Avrupadan Yahudileri oraya göçe zorlamak için iş başına getirilmiş süper bir manyak.. Aslın da Almanyada ölmediği ABD ye gittiği ve orada basit bir estetik ile yüz değişikliği yapılarak yaşadığı ve 1977 yılında öldüğü sanılan bir zavallı.

0|0
    0|0
  • Bende seviyorum görüşlerini, öldürmediğim her yahudi için bana beddua edeceksiniz demişti.
    şu an yahudiler dünyanın başına bela oldu

0|0
    0|0
  • Bir gün yahudileri yok etmediğim için bana küfredeceksiniz,

Dünyada bir tane bile Türk kalsa intikam almak için devlet kurar diyen adamdır..

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler in kavgam i okumadan anliyamazsin
    Medyada bir canavar gibi gösteridir
    Almanlarin kahramanidir ne kadarda kiymetini bilmeseler
    Erkek adam , karizmadir

0|0
    0|0
  • hitler savaştan once bır ressamdı savas sırasında bır gaz bombası tarafından yaralanır ve sınır sıstemı hasar gorur ve geçici körlük yaşar uzun sure tedaviden sonra savaşın getirdiklerine karşı mıllıyetcı bır partıye katılır ve kısa zamanda sivrilir

0|0
    0|0
  • oha sen orta okul bilemi okumadın

0|0
    0|0
  • ikinci dünya savaşında İstanbul sınırlarına kadar gelip o anki bizim devletimizi darmaduman edebilecek gücü varken buna kalkışmayan bir adam. babamızın hayrına değil kendi menfaatlerinden dolayı birazda

0|0
    0|0
  • Hdp millet vekili adayı

1|0
    0|0
  • Hakli

0|0
    0|0
    • Niye ki?

• Peki bunu siyasi görüş olarak değerlendirilmesi?

• Normaldir. Çünkü şu an da yahudiler müslümanları katlediyorlar

• aevet en sevdiğim lafı acıma yetime gelir kyar...:D

0|0
    0|0
  • Google. com a yazıp vikipediaya tıklarsan gerekli bilgiyi alırsın diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Siyasi düşünce olarak pek bulamadım

• Adolf hitlerin Mein Kampf / kavgam adlı kitabını oku

• Biraz bahsedebilir misin?

• adana belediye başkanı

0|0
    0|0
  • ratata cahilik -_-

0|0
    0|0
  • bir almandır.

0|0
    0|0
  • gerçek diktatör

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hem çok cani hem çok cesaretli hem çok zeki. diksiyonu canavar gibi kullanan biri aynı zamanda. milleti bu şekilde istediği kıvama getirebiliyordu. farklı biri, hala tam çözememisimdir

0|0
    0|0
  • Sevgilin bir sadist

0|0
    0|0
  • diyarbakır valisi

0|1
    0|1
Yükleniyor...