Kediler hakkında bilinmeyenler

kediler neden sürtünme ihtiyacı hisseder?ayrıca arka kısmını sevince poposunu kuyruğunu mutlaka kaldırıyor sebebi nedir?

bir de miyavladıklarında sesin çıktığı yeri sıkıp bırakıyorum miyavlaması güzel bir melodi oluşturuyor. deneyen var mı bunu?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen kediyi karadeniz tulum çalgısımı sandın sıkıyon farklı ses çıksın diye

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Toksoplazmozis adında hastalığa sebep olurlar. Bayanların hamile kalmasını engeller. Hamilelik döneminde düşüklere neden olabilirler. Bu yüzden ev kedilerinin dışarı çıkarılıyorsa eve alınmadan temizlenmesi gerek. Bilinmeyen bilgi vereceksek işe yarar olsun. Değil mi?

0|0
    0|1
  • kedinin ümüğünümü sıkıyon sen eğer öyleyse aferin sana

0|0
    0|0
  • Kediler sürünerek kokularını bırakırlar.

0|0
    0|0
  • bir kediyi kendinizden uzaklastirmak istiyorsaniz, yuzune hafifce ufleyin. gidecektir.

%100 her ufleyen ve uflenen icin calisiyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi bu şerefsizler oturduğu ,yattığı yere kokusunu bırakıyormuş "burası benim" manasında.. bende bir ara iki adet vardı biri bir koltukta yatıyor öteki öbüründe..velhasıl koltuğun birinin yerini değiştirdim sürekli orada yatan evde o gün de .. diğer koltuğa koyuyorum bir iki kokluyor bir türlü durmuyor illa kendisininkini bulacak şerefsiz..

0|0
    0|0
  • Kedi besliyoruz biz 13-14 yıl oldu. Davranışlarının nedenini öğrenmek için uzun bir zaman. Kedi alan hakimiyeti derdindeki bir hayvan, sınırlarını çizer ve başka hiçbir kedinin bu sınırlara girmesini istemez. Eve, bahçeye, evin yakın çevresine kendine has işaretlerini bırakır, belli yerlere sıvı boşaltır, evin içindeki sahiplerine de sürtünerek kokusunu bırakır falan. Burası benim der, sürtünmek aynı zamanda sevgi gösterisi

0|0
    0|0
  • sık sık biraz daha sık elinde kalsın hayvancağız :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...