Sanal da karşılıklı nasıl satranç oynanır sitesi var mı?

Arkadaş bir hafta önce hiç bişi bilmiyordum geçen pazar satranç takımı aldım nette videolar izledim ve hangi taş nasıl hamle yapar nasıl rakibi yener öğrendim bir kaç tane de satranç oyunu indirdim oyunu öğrendim ama gerçek biriyle oynamak istiyorum satranç sitesi var mı

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• http://lichess.org/cz4tT9tm

Şuraya gelirseniz bir el oynayabiliriz. Sonra çıkmam gerek.

0|0
    0|0
    • Gelecek misiniz?

• Teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Android ve ios'lar icin ucretsiz bir uygulama var adi -Chess by post free- oyunu istersen tanıdığın biriyle oyanaybiliyorsun isyersen internetten rastgele adam seciyor sana uygulama onunla oynuyorsun

0|1
    0|0
    • Üye mi olmam gerek

• Giriyorum olmuyor bide yabancı dil sanırım

• İngilizce, kullanmaya alismak zor bende başlarda ney nerede bir türlü bulamamıştım başka arkadaslarinada goster yardim iste

Erkekler Ne Diyor 1

• Mynet. com adresinde karşılıklı olarak oynayacağınız kişiler bulabilirsiniz. Tabii ki bunun için bakmanız gereken yer Oyunlar bölümüdür, sonuçta site kuruluş yönüyle sadece satrancı içermiyor, birçok fonksiyonel yönü mevcut.

Bir Mynet üyeliği alıp sonra da Oyunlar bölümünden Türkiyede bu işe gönül vermiş 7'den 70'e insanlarla oynayabilirsiniz. Üstelik galibiyet/mağlubiyet skorlarına göre de bir seviyeniz ve buna bağlı olarak karşılaşacağınız rakipleri de -seviyesine bakarak- seçebileceğiniz bir özelliği/durumu vardır.

Satranç severler için gayet hoş ve kullanışlı bir yer.
    Ek olarak, birinin kendini satranca vermesini görmek o kadar mutlu edici ve onun adına sevindirici ki...
    Umarım bunun yalnızca bir oyun olmadığını ve hayatta yapılıp edilebilecek en anlamlı davranışlardan biri olduğunu da düşünerek başlamışsınızdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...