Gitar seçimimde yardımcı olun!

Arkadaşlar yeni gitar almayı planlıyorum ama bu konuda biraz cahil kalıyorum, hangi marka, nasıl özellikli olacağını falan pek bilmiyorum böyle 300TL'yi geçmeyecek iyi gitar bilenler yardımcı olabilir mi :/

Güncellemeler:
Kusura bakmayın belirtmeyi unutmuşum;

Gitar türü olarak: Klasik gitar

Çalmak istediğim müzik türü; Pop / Jazz / Blues tarzı müzikler

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik gitar jazz ve blues notaları tatmin edici biçimde vermez.Bu müzikler icra edilir klasik gitarla fakat akustik gitarı tavsiye ederim.Hem işin içine pop da giriyorsa bu böyle olmalı diye düşünüyorum.Eğer kafanda elektro varsa ve biri sana önce klasik gitar çal dediyse umursama , hayatımda duyduğum ve bu konuda en saçma olan klişeleşmiş öneridir.Elektro gitarla o üç müzik türünün tarzını daha iyi çıakrtabilirsin.İlla ki klasik olacak diyorsan hiç olmazsa akustik gitar almayı bir düşün derim.İnternet üzerinden akustik, klasik ve elektro gitarla çalınmış jazz ve blues coverlarını izle.Hangisinin sesi hoşuna giderse onu almanıda ayrıca tavsiye ederim.Akustik gitarda blues için ernie ball telleri daha çok tercih ediliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende çalmak istedim ama olmadı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen gitar çalmasını biliyormusun yoksa yeni mi başlıcaksın

0|0
    0|0
  • Güncelleme yaparak ne tür gitar istediğini, ne tarz müzik yapacağınıda yazarsan bir zahmet ...

0|0
    0|0
  • Benim şuan kullandığım gibson les paul tavsiye ederim sana .

0|0
    0|0
  • fender yada gibson

0|0
    0|0
Yükleniyor...