Sizce hıp hop tarzı müzik dinlemek aptalca mı?

sizce hıp hop tarzı müzik dinlemek aptalca mı?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• niye aptallık olsun zevkler tartışılmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• Muzigin hangisi aptalcaki kirmiziyi sevmek aptalca olabilir mi ve ya maviyi. Muzikte boyledir zevktir. Hicbiri aptalca degildir anlamasa bile yabanci muzik dinler insan cunku ses tinilarini, temposunu, sanatcinin sesini begenmis olabilir.

0|1
    0|0
    • Kesin bir arkadasin elestirdi degil mi lisede bende dinlerdim cok ekestirirlerdi ne anliyorsun diye en azindan askim canim cicim yerine protest muzik yapip hak ariyirlar elestiriyorlar. Aynen devam kardesim hic bozma Saian Karachali Agackakan ( No Call Recently )) oneririm

• cok saol bro direk kız arkadaşım eleştirmişti bence de normal bişey ama ben yine bir emin olayım istedim :)

• 2 tane oldu ikiside elestirdi biraktim mi tabii ki hayir :) ben neyi seviyorsam saygi duysunlar :) takilma bro onlarda fazla takilmaz soyler gecerler zaten. Rica ederim :)

• Saçmalama. Bu soruyu ne sen sor ne de ben göreyim

0|1
    0|0
  • çok normal bence

0|1
    0|0
  • Sacmalamaa.

0|1
    0|0
  • En iyisini yapıyyosun 👍👍👍👍

0|1
    0|0
  • biraz :/

0|0
    0|0
    • neden ya ne farkı var ki diğer tarzladan

• pariste doğmadım o* pendikte doğdum türk üm trabzonluyuyum çepni tüğrküyüm türklük için kanımı değil yedi cddimimi veririm ben Türk üm Ben Tüğrk üm B en Türk üm ben laz değilim * koyayayım lazın ınlar mğbale ile ilemgitti biz türk üz çepni tükrküzüç

• e bak bakalım etrafında ne kadar elıt ınsanlar yasıyo neden bu kadar yadırgıyosun argo kelimeleri

Yükleniyor...