Reankarnasyona inanıyor musunuz?

Bu konuda pek çok iddia pek çok yaşam öyküsü var. acaba bir uydurmadan ibaret mi yoksa gerçek mi? eğer yalan sa 6-7 yaşındaki bir çocuk neye dayanarak yada nasıl akıl eder de ben önceki hayatımda şunları yaptım yada ben önceki hayatımda senin eşindim gibi şeyler söyler.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• bilimdede dindede öyle birşeye yer yok.dünyada milyarlarca çocugun oldugunu varsayarsak .bırakalımda milyarda 1 olsada öyle çocuk çıksın. psikolojisi bozulmuş olarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim fikrim dayandıracak hiç bir mantık bulamadığım için ve dinimizce kesinlikle reddedildiği için ,böyle bir şeyin olabileceğine kesinlikle inanmıyorum,ancak basit bilgilerim ışığında her semavi dinde (islam hariç) genel olarak kabul edilmemesine rağmen inanan mezhep ve guruplar olduğunu,hatta bunu bazı peygamberlerin sürekli reenkarne olduğunu idia edecek kadar ileri götürdüklerini duymuştum. Asya dinlerinden bir kısmının temeli reenkarnosyon üzerine kuruludur,Şamanizmdede reenkarne olmaya benzer bir yorum vardır.Eski pagan dinlerinde ve bazı asya dinlerinde reenkarne olmak insan dışı başka canlılarada olabilir tipinde bir inanış vardır.

0|0
    0|0
  • ben buna inanmıyorum nerden bileyim o çocuğun velilerinin bu akımı yaymak isteyen kişilerden para alıp almadığını geçen gün bu dünyanın her tarafında soyunan kızlar var feminst mi ne diyorlar belli kişilerden para alarak soyunuyorlarmış kadın haklarını savunmak için değil..

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ya öyle şeylere ben

0|0
    0|0
  • inanmıyorum. gerçek dışı bence

0|0
    0|0
  • Realizm ile bakarsak ölürsen ölürsün: Sevdiklerin arkandan üzülürler sadece, sen birşey hissedemezsin çünkü öldün gittin işte daha ne

0|0
    0|0
  • ölmek var dönmek yok

1|0
    0|0
  • öyle bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • yaf böle bir seyin olması imkansız biz bir kere ahiret inancına inanıyoruz bizim inancımıza ters bir düşünce bu dikkatini çektiyse bu olaylar hep kücük merkezli yerde oluyr hepsi yalan birilieri onların kafasını doldurmus onlarda yapıyor :(((

0|0
    0|0
  • hadi atayistler buyrun bakalım

0|0
    0|0
  • bu dedigine degilde, telkinler ve subliminal olaylarina inaniyorum.

1|0
    0|0
  • hayır asla

0|0
    0|0
  • hayırrr

0|0
    0|0
  • Saçmalık. İnsanoğlu saçmalık konusunda çok üretken.

0|0
    0|0
  • Acaba Hintliler olmadığını anlarlarsa o zaman Hindistan ne hale gelir çok merak ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır. Bununla ilgili bir açıklama okumuştum ama şimdi yazamayacağım çok uzun.

0|0
    0|0
  • ben önceki hayatımda var yaa.. ne diycektim ben ?

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Rean ne söyleyemedim bile ay rezillik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...