Müslümanlığı eleştiren bir fim yapmak ya da böyle bir filmde oynamayı ister miydiniz?

müslümanlığı eleştiren bir fim yapmak ya da böyle bir filmde oynamayı ister miydiniz?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• sadece müslümanlık değil hiç bir inanç ve değerle ilgili olumsuz bir film yapmak, oynamak, izlemek istemem

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• İnsanlar hala eleştirinin olumsuz olmak zorunda olmadığını olumlu eleştiri de yapılabileceğini öğrenemedi...

Ben böyle bir film olsun isterdim ama oynamak istemezdim çünkü oyunculuk gibi bir yeteneğim yok.

0|0
    0|1
  • Kabul ederdim tam o sahnede müslümanlığı överdim onların suratı mors olunca giderdim oynamam tabiki de :D

2|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hayır mümkünse böle bir film yapılmasın

1|0
    0|0
  • kimsenin kimsenin dinine karşı bu tarz bişey yapmaya hakkı yok . bitek din de değil. herkesin görüşü inancı yaşamı kendine. eleştirebilirsin tamam yanlış veya doğru da bulabilirsin. ama bunu çıkar amaçlı hakarete çevirerek ve küçük düşürerek tüm dünya ya duyurmaya çalışmak çok gereksiz ve saçma bence

0|0
    0|0
  • Müslümanlık ve diğer semavi dinler yada inançlara karşı beni hakaret etme yetkim yok. Saygısızlığın alemi yok.Efendi olsunlar.

1|0
    0|0
  • kabul etmezdim

0|0
    0|0
  • Bir müslüman olarak isterdim.Böyle eleştirilere bilinçsiz tepki veriyoruz sonra olan yine bize oluyor.Tepki vereceğiz diye birbirimizi öldürüyoruz.Tek eleştirmek istediğim konu bu.

0|0
    0|0
  • oyle bir film yapmam ama eğer oyuncuysam ve kafama yatan bi senaryoysa oynarım yoksa oynamam

0|0
    0|0
  • konusuzu tercih ederdim ^^

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tabiki rol almadan önce senaryoyu iyi kavramak gerek senaryo eger elestiriden öte bir kurgu ise rol almak yerine hukuki yollarla senaryonun daha akilcil ve mantiksal olmasi gerekir mücadelesi icine girmek gerek

"ben xx inancinin böyle oldugunu degilde baska bir sey oldugunu biliyordum" ile isin icinden siyrilmak ancak tükürdügünü yalamak olur .

0|0
    0|0
  • Öyle filmde oynuyanı kınıyorum.

0|0
    0|0
  • simpsonslarda tanriyi çiziyorlar şeytan tanriya emir veriyor

hz.isaya hava atip tutuyorlar..

onlar daha hoşgörülü heralde

1|0
    0|0
  • oynayabilirim. sonuçta parasını alıyoruz. para önemli olan tek şeydir bu hayatta benim için.

0|0
    0|0
  • Teklif eden o yönetmeni...

1|0
    0|0
  • hristiyanlıgı elestıren de yapmak ıstemem

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
Yükleniyor...