Kurtlar Vadisi dizi muziklerinden hangisini seversiniz?

Kurtlar vadisi uzun süredir devam eden bir dizi.
Dizide bircok muzik söylendi
Cesitli sanatcilarin sarkilari kullanildi.
Vel hasil kelam kimisi bir dönem izledi birakti
kimisi hala izliyor benim gibi :)

Peki bu dizinin en cok sevdiginiz muzikleri nelerdir aslinda en sevdiklerimden bir anket yapicagim ama bunun disinda sevdiginiz sarkisi varsa lütfen paylasin.

https://www.youtube.com/watch?v=v1MkGo_a268

Dinlemeyen vardir muhakak sevmeyende olabilir.. ancak soru üste cok acik lütfen ben dinlemem deyip yorum yapmak sadece xper icin oldugu gibi gerekte yok.

• Tanridan Diledim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Asiye Türküsü
    25% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Elif Türküsü
    25% (1)11% (1)15% (2)Oy Ver
  • Hekimoglu Türküsü
    25% (1)44% (4)38% (5)Oy Ver
  • Öldümde Uyandim
    25% (1)33% (3)31% (4)Oy Ver
  • Mamoş Türküsü
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bir Firtina Tuttu Bizi
    0% (0)12% (1)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ah güncellemeye geregi duydum videoyu dikkat edememisim sanirim

https://www.youtube.com/watch?v=HYh1pfm5Cag

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• birçoğu türküdür onların dizi için yapılmış müzikler değillerdir dizide kullanılmış müziklerdir ve keretalar güzel seçimler yapmışlardır;)
    gökhan kırdar ve loopus un yaptıklar dizi müzikleride güzeldir lakin g. kırdar konserlerinde o kadar da değilmiş be dedirtmişlerdir:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir firtina tuttu bizi turkusunu severimm diziyi hic izlemedim :)

0|1
    0|0
  • Hic izlemedim cendere cendere cendere diye bir şey vardı sanki onu hatırlıyorum bir tek

1|1
    0|0
  • gereksiz bir dizi

2|2
    1|1
    • Soruyu okumadiginiz cok acik hanimefendi cevap vermeden önce soruyu okuma zahmetine girseydiniz.

• Soruyu okusaydiniz kücük hanim Sorunun sadece bu dizi müzikleri icin sorulmus oldugunu görür
      diziyi gereksiz buluyorsanizda soruya cevaplamaninda gereksiz oldugunu fark ederdiniz
      ancak siz soruyu okuma zahmetine katlanmadan gereksiz bir dizi cevabi verip gidiyorsaniz ya sizin okumanizda gercekten bir sorun var
      ya da okudugunuzu anlamiyorsunuz.

• sen diziyi gerekli buluyorsun diye herkesin bulması gerekmiyor gayet berbat bir dizi müzikleri ondan daha berbat hangisini güzel buluyrsun demişsin toptan kötü bulduğum söyledim hdi by

• Tek bir bölümünü dahi izlemedim , ama populer bir müziği var bilmeyeni taşlıyorlar :)

0|1
    0|0
  • Öldümde uyandım.

0|1
    0|0
  • öldümde uyandım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...