Sizce Nazilli il olmalı mı?

"09'un tersi"
"Nazilli il olsun, plakası 90 olsun" sloganını açıklayan vatandaşlar, Yüksekova ve Cizre'nin il yapılacağını, sırada il olmayı bekleyen 30'a yakın ilçe olduğunu belirterek, "81 ilimiz var, Yüksekova ve Cizre ile 83 olacak. Nazilli, Tarsus, Anamur, Silifke, Şereflikoçhisar, Polatlı, Suşehri, Divriği, Erciş, Karadeniz Ereğli, Alanya, Siverek, Oltu, Edremit, Niksar, Çorlu, Lüleburgaz, Keşan, Gebze, İskenderun, Bafra, Ünye, Fatsa, Şebinkarahisar, Refahiye, İnegöl ve Ceyhan'ın da il olması gündemde. Yeni il yapılacak ilçeler arasında mutlaka Nazilli de olmalı. Plakası, bağlı olduğumuz Aydın'ın '09' olan plakasının tersi, yani '90' olsun istiyoruz. Çünkü Aydın'la her zaman gönül bağımız olacak" dedi.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim mahallem bile saydığın ilçelerden daha fazla nüfusa sahip ve gelişmiştir. tek caddeden ibaret g*t kadar ilçelerin neyini il yapacaklar? Az mantıklı olun. Gerçi bizde siyasilerin memleketine göre topril geçilen ilçeler oldu. Görmedik değil. Ayrıca cizre ve yüksekovayı sen yeni duymuşsun ama ben ünideyken de yani ta 8 sene önce de gündemdeydi. Tvde dahi tartışılmıştı bu konu.

0|1
    0|1
    • Hobbite bilmediğin bir hobbite dahi hakaret etmek yakıştıramadım

• Sen git kitap oku, nette vakit geçirme. Benim yerime de oku hatta.

• tamam bebeğimm

Erkekler Ne Diyor 3

• Silifke ve anamur daha çok bekler diyim

0|0
    0|1
  • Ben Tokat Erbaa'lıyım baba tarafimda Niksarli Tokat'tın en gelismis ilcesi Erbaadır daha sonra Turhal gelir ayrica Susehri ve Sebinkarahisar'da da bulundum ikisini toplasan bir Erbaa etmezler onlar ilce olduklarina şukretsinler 82 Erbaa olmali Ünye Fatsa Bafra Carsamba'da buyuk ilceler..

0|0
    0|0
  • nazilli il olamaz kardeşim Aydınla yakın olduğu için yapılamamıştı ve şuanda AYDIN BÜYÜKŞEHİR oldugundan nazıllıde oranın semt ı durumunda

0|0
    0|0
    • aydının büyükşehir niteliklerine sahip olmadığını aydınlılar bile kabul ediyor. Biz Atamızın İzindeyiz, şöyle ki Atamız Nazilli vilayet olacak demiştir Sümerbank açılışında, hükümet Atamızın izlerini yıka dursun.. Bunların hesabı bir bir sorulacaktır.

Yükleniyor...