Muhsin YAZICIOĞLU hakkında ne düşünüyorsunuz neden?

evet arkadaşlar Muhsin Yazıcıoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz neden? lütfen boş geçmeyelim bildiklerimizi aktaralım?

0|1
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• BOPçu da değildi Fetullahçı da... İngililtere kamarasının ortadoğuda liderlik teklifini reddedendi. Parti binasının kaloriferi yanmazken topladığı parayı kardeşlerine gönderendi. Millet (!) meclisinde Şimon Peres'i dinlemeyendi. "Bu ülke İran olmaz ama Suriye olmasına da biz izin vermeyiz" diyerek bugünleri anlatand. Yaşadığı hayatın hiçbir anında fırıldak olmayandı. Pkklı vekillerle halay çekmeyendi. Hakk'ı sevendi, halkın sevdiğiydi.

3|5
    4|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Fikriyatı bana zıt açıkçası BBP partisinin MHP ile arasında çok farkının olduğunu düşünmüyorum seçmen kitlesinin de öyle
    Geçmişte hataları olabilir tam bilmiyorum iyi ya da kötü diyemem

Ama ölünce üzülmüştüm Bahçeli de olsa üzülürüm Kılıçdaroğlu da Gül de yazık yani yine de ne kadar zıt olursak olalım ölümlerin hepsi acıdır.

Ama şunu söyleyeyim çok milli bir insandı evrensel değildi Liberalizme ve Abd ye karşıydı bu yüzden dar bir görüşe sahipti geniş bakamıyor kapsayıcı düşünemiyordu...

0|1
    0|0
    • haklısın dimi şimdiki iktidardakiler gibi abdnin yaltakçısı olsaydı ülke bu şekilde bölünme sürecinde olsaydı pkklıları meclisde yer almaları için şartları uygun hale getirseydi iyi olurdu dimi?

• ayrıca gebermek vs kelimelerini kullanarak seviyeni gösterme saygılı birşekilde cevaplıyorum saygını bozma.

• Dağda birbirlerine kurşun sıkacaklarına bırakın da mecliste düşünceleriyle savaşsınlar bu hepimiz için en iyisi...

• Ölmeden önce bile sevdiğim duruşuyla takdir ettiğim biriydi siyasi parti olarak partisinin o seçimde iktidara gelemeyeceğini düşünüyordum ama ileride gelebilir ümidiyle baktığım ve çok şey bildiği için şehit edildiğini düşünüyorum aşağıda böyle bir ölümü haketmedi diyen arkadaslar olmuş sözlerine katılmıyorum ŞEHİTLER ÖLMEZ ve şehitlik herkese nasip olmaz zaten Allah her şeyi hakkıyla bilendir sorulacak bir hesap varsa illaki hesabı görülecektir

0|1
    0|0
  • Birçok insanın katline önayak oldu. Tek katledenler onlar değildi tabi bu dünyada, kendi sonu da onlardan birilerinin elinden oldu.

1|3
    5|2
    • birkere bunu kendi gözlerinle gördün mü? yoksa kulaktan duyduklarınla mı söylüyorsun? ben tartışmaya (konuşma niteliğinde) açığım.

• Aldılar diye minnet edilirdi belki, ama öncesinde pencereden geçmek istediklerinde engel olunmasaydı, " neden geldiniz, biz sizi çağırmadık " denilmeseydi. Son çare insanların yana yana öldüğü görüldüğünde ve Arif Sağ dolayısıyla içeri alınmasalardı. Kaldı ki olan her normal insanın yapması gereken bir şeydir, ekstra bir çaba yok, anormal bir kurtarma operasyonu yok, kendini ateşe atma durumu hiç hiç yok. Pencerelerinden geldiklerinde önce almak istemiyorlar ki bir çok insanı reddediyorlar, onların önlerinde yanmaya başladığını da görünce izin veriyorlar, çok şakşaklancak birşe yok sanırsam.

• Duruş ve karakter olarak sevdiğim bir kişilik. Böyle bir ölümü haketmedigine inandığımdan üzülüyorum. Mekanı cennet kabri nurlarla dolsun inşaAllah..

(Maraş Katliamı sorumlusu yazacaklar hiç ugrasmasinlar)

3|1
    1|3
    • evet pekala siyası olarak düşüncenizde bu yöndemiydi? söylemek zorunda değilsiniz tabiki isteğe bağlı?
      ve ölmeden öncede bunları biliyormuydunuz

• peki siyasi olarak doğrudan ve dik durandan olma yanlısı değilmisiniz?

• İnsanlari birbirine kirdiran dusman eden bir siyaseti benimseyemem. Bu sağ cenap icinde geçerli sol cenap için de. Ve yillardir siyasettekilerin her biri halki birbirine kirdirmiştir. O yuzden desteklemeyi de ilgilenmeyi de dusunmuyorum.

• Turkiye toplumunun katilleri onemsediginin guzel bir ornegi. Katildi... Piyondu... sonra da susturuldu.

2|0
    2|1
  • Katliam sever.

1|1
    1|0
    • gerçekten katliamsever olsaydı şu an sen burada bu şekilde cevap veremezdin !
      www.muammertunahan.com/.../...-onlar-kurtardi.html

• sende yaptın o halde?

• he o yüzden burada katliamcilar aklamaya calisip belirli kesimleri ahlaksizlikla sucluyorum (:

• 80 darbesi öncesi Ülkü Ocakları genel başkanı 12 eylül'de gördüğü iskenceyi sanki vatani görevini yapiyor gibi normal bir süreç olarak anlatan büyük başkan

0|1
    1|1
  • katliamci.

2|1
    1|1
    • Hayretle izliyorum kendisini valla.

• @kopukucurtma5
      @redhotchilitits

Arkadaşlar fenasınız he sizden korkulur... :)

Adam patlayacak şimdi ya sev ya terk et!!! Diyerekten...

Biliyorsunuz tünelden önce son çıkış bu cümle bu zihniyet için..

• demis kadar oldu (:

• Rahmetli saygın bir insandı. Ama harcadılar işte.

0|0
    0|0
  • Mekanı Cennet olsun
    (Orda olduğuna inandığım ender insanlardan)

0|0
    0|0
  • ilk seferde dikkatmi çeken birisydi :/

0|0
    0|0
  • Arap milliyetçisi bir adamdı, 80 öncesi dönemde marksizm, sol ve alevi şia tehlikesi adı altında bir çok cinayette parmağı oldu.

0|0
    1|0
    • daha kendini açıktan gösterecek kadar bile cesareti olmayan bir insanın kulaktan duyma dogmaları... arap milliyetçisi değil türk milliyetçisidir kendisi!

• milliyetçi hareket partisinden (o zamanlar partinin adı milliyetçi çalışma partisi idi. sen bilmezsin ama detaya ekleyeyim) neden ayrıldı bunu öğren.

• Türk İslam Birliği için. sen bilmezsin derken çocuk çocuk konuşma ya!

Erkekler Ne Diyor 16

• Maraş katliamının baş katillerindendir. Ölümü de kendisini kullanıp atan devlet tarafından oldu. kafasını kullanamayan insanları vatan millet diye gaza getirirler istediklerini yaptırırlar sonra kazada yok ederler

ne tesadüftür ki helikopteri de maraşta düştü bir sürü suçsuz aleviyi öldürdükleri alevi çocuklarını ağaçlara çiviledikleri ölü kadınlara bile tecavüz ettikleri yerde. mazlumun ahı çıkar illa ki

https://www.youtube.com/watch?v=w2QxDlEanjM

4|1
    0|0
    • bir kere M. Yazıcıoğlu adam gibi adamdı müslümanlığı ile örnekti. o asla ne kadınlara tecavüz nede çocuklara zalimliğe sebep olmamıştır. bunlar tamamen provake olaylardır. aynı başbağlar katliamında olduğu gibi.

• hadi l*n ordan benim anne tarafım maraşlı solculardan bana masal anlatma bilmeyenlere yutturmaya çalış

• Hemşehrim. Adam gibi adam.
    Hayali Türk İslam birliği kurup, tek bir çatı haline getirmekti tüm Türkleri.. Buna dışarıdan el attılar, engel oldular bu hayaline. Allah rahmet eylesin.

1|1
    1|0
  • suikast yapıldı bilerek öldürüldü ülkcüdür aynı zamanda büyük birlik partisi ihtidardı yaşasaydı şimdi allah rahmet eylesin katilleri hala yakalanmadı o helikoteri düşüren tayyiptir

1|1
    0|0
  • Adamın dibi.

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum...

1|1
    0|0
  • Sevmem... Nefret edecek derecede sevmem...

1|1
    0|1
  • gönüllerin başkanı :)

0|1
    0|0
  • Devletin maşası her zaman olduğu gibi devlet eliyle öldürüldü..

2|1
    0|0
    • nereden devletin maşası olduğunu düşünüyorsunuz?

• ataların kim? türk değilmisin =?

• Zorunda mıyım? Halk tabiri size ne kadar uzak değil mi illa başına Kürt veya Türk diye eklemek gerekiyor..

Atalarım mı? Bizde ırksal soy yoktur.. Bir de zihinsel soy vardır..

Şeyh Bedrettin, Pir Sultan Abdal, Seyyid Rıza , Karl Marx , Spartacus... Diye uzar gider... Sadece kandan almayız biz bizim fikir soyumuz vardır...

Zulme karşı başkaldırı bilir misin?

• RTE tarafından öldürülen bir maktül !

0|0
    0|0
  • öldürttüklerini biliyorum sadece
    çok farklı bir liderdi Alparslan Türkeş ten sonra gelebilicek en iyi liderdi
    ölmeseydi MHP nin oylarını da toplar götürürdü

0|0
    0|0
  • Abdullah catliya bagli calismaktaydi. Cok fazla bilgiye sahipti ve aciklayacagini bildirdigi icin suikaste kurban gitti.

0|0
    0|0
  • Muhsin YAZICIOĞLU Siyasetin en temiz Adamıydı ADAM GİBİ ADAMIYDI bir daha öyle bir Türk İslam Siyasetçisi gelmeyecek.. cCc

0|0
    0|1
  • Zamanında kullanılmış bir zat olduğunu düşünüyorum. Uç örgütlere katılıp kullanılmayan görmedim.

0|0
    1|0
  • Kesinlikle daha çok nefes alması gereken bir liderdi.

0|0
    0|0
  • hakettiği şekilde öldü

0|0
    0|0
  • Sözünün eri , yigit , mert , korkusuz , hak adamiydi..

Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
    • peki o adam gibi dik ve doğrudan yanamısınız?

• Oyle olmaya calisiyoruz. Muhsin Baskan dogru bildiginden saşmayan adamdi. Olmeseydi şu an ulkenin Basbakani kendisiydi. Komploye gitti. Siyaseti sevmedigim gibi siyasetcileri hic sevmem. Ama Muhsin Baskanin yeri ayridir , ayri da olacak. Her sey den ote bizlerden birisiydi. Saygiyla aniyorum rahmetliyi

Yükleniyor...