Amazon Kindle mı Nooble Nook mu kullanıyor musunuz? E-kitap okuyan var mı?

Yavaş yavaş kağıt kitaplar tarih oluyor. pek çok kişi e-kitaplara geçti

Amazon bu yıl kağıt kitaptan daha çok e-kitap sattığını açıkladı.

ben de artık e-kitaba geçmeyi düşünüyorum. gözü yormayan lcd ekranı olmayan bir e-kitap okuyucu almayı planlıyorum. Amazon Kindle veya Nooble Nook kullananların veya bilgililerin fikirleri benim için değerli.

Güncellemeler:
e-kitap okuyanların sayısı baya azmış. kizlarsoruyor.com eski alışkanlıklara devam ediyor demekki :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle laptoptan veya bilgisayar ekranından e-book okuma olayı çok zor... İnsan 5 sayfa zor okuyabiliyor.. Kindle dan çok bahsediyorlar ancak henüz türkiyede satışa sunulmamış bir alet o yüzden bilmiyorum. Bana kitabın hışıltısından veya kokusundan ziyade içeriği ve bana kattığı şeyler önemli... Zaten okuduğun bir romanı rafına koyduktan 5 sene sonra tekrar eline alırsan iyi bir şey:)

Bir kaç özel ilgi duyduğum kitabın asıl basımını kitaplığımda bulundurmakla birlikte, diğer kitapları veya dökümanları okumam için Kindle gerekli bir icat gibi geliyor bana. Gelse satın alırım.

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum. kitap kokusu bu kadar önemliyse bulalım esansını sıkalım kindle ların üzerine.

kitapların geleceği e book arkadaşlar. ilkokul öğrencilerine bile kağıt kitap verilmedi tablet verildi bu sene.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben kullaniyorum oldukca da memnunum.Ozellikle tatildeyken falan kitap alacak yer bulamiyorum veya cesit az oluyor kitapcilarda.Ebook kullanarak rahatca okuyorum memnunum oldukca.

0|0
    0|0
    • Kitaplari indirebilecek bir sayfa biliyormusun diable? Ben türkce kitaplar ariyorum, ama henüz bulamadim.

• Kullanmıyorum kullanmamda :S ne güzel o sayfanın hışırtısını duymak varken ve telefon bilgisayar yeterince dünyamızdayken o fazlalık olur

0|0
    0|0
  • Green Irish Tweed dışında sadece makale ve tezleri elektronik okumayı seviyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Microsoft Reader

0|0
    0|0
  • Ben kullanmıyorum kullanmayı da düşünmüyorum. Yahu o kitabın kokusu gelmeli, sayfalarını hissetmeliyim, dokunmalıyım... Kısaca bana göre değil.

1|0
    0|0
  • ben internetten indirip okuyorum bözü yoruyor biraz ama dayanıklı gözlerim var sağolsunlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...