Teoman İstanbul'da Sonbahar şarkısına düet yaptık, nasıl olmuş?

Teoman Istanbul'da Sonbahar arkadasimla duet nasil olmus?

Evet arkadaslar nasil? Link burada: http://vocaroo.com/i/s1dN1z02OxEh
@mavigokyuzu11

Güncellemeler:
Yok mu artiran?
Arkadasimin sesi arkada az cikmis biliyorum bunu hatirlatmayin surekli :D
http://vocaroo.com/i/s1S3bZvfpNij Bu da teoman Ask Nedensiz Sevmekmis.
http://vocaroo.com/i/s0n91kLIwKIM Teomam Haziran bu da
Teoman-Dus bu da : http://vocaroo.com/i/s0Hdg9YTC6hF Melis arkadasimla duet bu da... Bu kadar kisitle napiyosun hocam diyenler olabilir. Hepsi muzik grubumdan arkadasim bilginiz olsun...
Sezen Aksu ~Tutuklu Kaldim bu da
http://vocaroo.com/i/s0ctElba38W2

2|1
47|32

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 46

• Güzel sayılır tabi geliştirilmeye ihtiyacınız var :)

0|0
    0|0
  • Valla birini dinledim onuda pek beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Hepsi iyi hoş ama sezen olmamış o ses o şarkıya gitmemiş. Bilmiyorum belki şarkının anısı var sezene alıştım diye mi..

0|0
    0|0
  • arkadaşının sesinin az çıkmasını geç senin sesinden sonra bayaaa bir gereksiz kalmış kusura bakmayın. İstanbul'da sonbaharda sesini bayaaa begenmeme ragmen (hatta teomana benzettim bazı yerler hariç) haziranı hiiiç beğenmedim :)
    teoman sarkıları hayranı biri olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul da sonbahar şarkısını eskisevgilimden daha güzel kimse seslendiremez...
    Ama güzeldi sizinkide tebrikler

0|0
    0|0
  • Çok hızlı söylüyosun bunlar düet değil sen söylemişsin hep duşunda içine etmişsiniz ben böyle kötü yorum görmedim k. bakma.

1|0
    0|0
  • kanka güzel olmuş sende gelecek var :)

0|1
    0|0
  • Agziniza saglik

0|1
    0|0
  • Güzell :))

0|0
    0|0
  • çok kötü. ikinizin sesinide beğenmedim ama eğlenmişsiniz yani daha ne olsun :)

0|0
    1|2
  • çok iyi olmuş ^^ dinlemek iyi geldi ya :D ayrıca eğer biliyosanız Teoman-Hayalperest ve yine Teoman-Uçurtmalar söylermisiniz :))

0|0
    0|0
  • selam ben Dilek. Engelledigin icin yazamadim ama lütfen engeli ac senden cok özür diliyorum. :( Cok iyi birisin yanlisimi görürsen tekrar engellersin ama lütfen ac engeli nolur :( Dinle beni sonra tekrar engellersin istemezsen ama özür dilememe izin ver nolur bekliyorum.. :(

0|0
    0|0
  • sezen aksuyu tek sen söylemişsin sanırım ve bence o en iyisi olmuş. düetlerde bir uyumsuzluk var biriniz önce başlıyosunuz biriniz uzatırken diğeriniz bitiriyorsunuz falan. ama bunlar "bi kulp bulsak ne buluruz" sorusunun cevabı genel anlamda iyi bence

0|0
    0|0
  • Ses kalitesinden anlamam kulağa hoş geliyor lakin duygu geçişi çok düşük geldi bana :)

0|0
    0|0
  • Ben begendim aslinda. Ama titreme var, bide orantisizlik var, ama devam et ve daha kendinden emin olarak soyle soyle.

0|0
    0|0
  • ses iyi duygu berbat

0|0
    0|0
  • Aşk nedensiz sevmekmiş çok güzel olmuş :) bir de neden hep teoman?

0|0
    0|0
  • Agziniza saglik sevdigiM bir sarki

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Başarılı 👍

0|0
    0|1
  • Tutuklu kaldım mı sevmedim :(

0|0
    0|0
  • teoman şarkıları özel şarkılardır ve yorumlamak zordur ama sen gayet güzel bir tını kulanmışsın kendi yorumunuda katmışsın taklit yok gayet iyi ama sesin kalın ve ince bir ses ile sanki uğultu gibi olmuş onu düzeltirseniz muhteşem

0|0
    0|1
  • Sesin çok güzel hep sesim güzel olsun istemişimdir

0|0
    0|0
  • Kız sesi çok kotu. Seninkine bayıldım ama inanılmaz bir ses rengi gerçekten.

0|0
    0|0
  • Cok begendim ben zamanla dahada gelistirirsiniz kendinizi like ittim yani :D

0|0
    0|0
  • Ya kusura bakma ben beğenmedim..

0|0
    0|0
  • sezen güzel.

0|0
    0|0
  • Dinlemeye üşendim.

0|0
    0|0
  • Kızı beğenmedim galiba

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 32

• Ne yazacağımı bilemedim

0|0
    0|0
  • Müzikle sesin uyumlu değil farkindaysan ses tonun demiyorum, sesin uyumlu olmamış sen önce notalar sonra gelmiş ve bazı şarkıları hissederek söylemen lazım hissederek soylenilen şarkılarda ses tonun hissettiklerini bize aktarır bu parcada hissederek soylemedigin için duygu yok direk söylemek için söylenmiş onun haricinde ses tonun güzel ama şarkıya hakim değilsin heran bozulabilirdi ve sesini şarkıya hakim olarak kullan o şarkının iki sokağı varsa ikisinide dolaşman lazım sen bir sokaktan geri donmussun ayni sokağa ayriyeten müzik aletini güzel çalıyorsun beğendim benim diyeceklerim bunlar.

Bende calip soyluyorum objektif bir bicimde yorumladım.

0|0
    0|0
  • ağzınıza sağlık

0|0
    0|0
  • Gayet güzel olmuş tebrikler

0|0
    0|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0
  • Sana güzel yorum yapacaktım ama aşağıda sana olumsuz yorum yapan bayana karşı haddini aşmış terbiyesizleşmişsin.. Eleştri kaldıramıyorsan bu platformu terket kardeş.. Ayrıca saygısız ve terbiyesizden sanatçı da olmaz..

0|0
    1|0
    • Terbiyesizlesmek buysa evet oyleyim. Elestiri kaldirabiliyorum sadece b*k atma kaldiramiyorum ikisi farkli seyler kardes sen terket brn 2 senelik hesabim burada

• 2 senelik hesabın senin ahlaksız olduğun gerçeğini değiştirmez kardeş.. Tekrar söylüyorum kaldıramıyorsan yürü git kimse senin saçma yorumuna da iğrenç sesine de katlanmak durumunda değil...

• Igrenc madem dinleme birader zorunda misin? Okuma da yuru git isine asabimi bozma

• İstanbul da sonbahar ile Şahlandırmışsın , tutuklu kaldım ile şarkının ırzına geçmişsi, sakın bunu bir daha yapma , Sezen aksumuzu Elleme :D Teoman iyi ama

0|0
    0|0
  • iğrenç

1|0
    1|1
  • güzel kardeş ama kızların sesi playback gibi

0|0
    0|0
  • hevesinizi kırmıyayımda mevsim'den sonra kapadım

0|0
    0|0
  • Ağzınıza sağlık

0|0
    0|0
  • Senkron sorunu var :)) Ama yinede medeni cesaret için tebrik.

0|0
    0|0
  • beğenmedim

0|0
    0|0
  • dinlemedim ama kötü olsa atmazsın sanırım..

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • guzel gibi ama müzik kizin sesini bastirmis

0|0
    0|0
  • iyi iyi

0|0
    0|0
  • iyiiiiii

0|0
    0|0
  • Olmamis

0|0
    1|0
  • güzel olmuş

0|0
    0|0
  • hoş olmuş

0|0
    0|0
  • güzel olmuş

0|0
    0|0
  • note bilginiz yok sanırım çok detone kalmışsınız...

0|0
    0|0
  • iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Biraz daha geliştirmelisiniz.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Dinleyemiyorum. s