Wattpad'de yazı yazan var mı?

Yazan varsa eğer birbirimizi takip edebiliriz.. Ben de yeni yeni bir şeyler karalamaya başladım.. Kullanıcı adım @birkanoktem.. Varsa eğer yazısını okumamı isteyen seve seve okuyabilirim.. Var mı? :)

Güncellemeler:
evet?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gizem'li Kayıp'ın Kayıp bölümündeyim şu an . :) Betimlemelere pek yer vermiyorsun gibi, ayriyetten olayların hızlı geçiyor. Ek olarak bir bölümün sayfa sayısı çok az, en az 4-5 sayfa olsa daha iyi olur okuyucular için.

Benim kullanıcı adım; @BipolarKalem , hikayem; Tanrı Hata Yapmaz
    Küçük bir görüş belirtebilirsen memnun kalırım. Ben de yeni sayılırım. :)

0|0
    0|0
    • aynen genelde hep aynı şikayetleri alıyorum ama kurgusuz yazdığım için çözümü yok onun.. ilerde wattpad'in dışında bir kitap yazacak olursam bol bol betimleme yapacağım :) amatörce karalıyoruz çok bir şey beklemesinler bizden :)

• Genelde bu tür hikayeleri okumuyorlar, kurgusuz olanları. Okunma sayısını önemsiyorsundur diye öylemek istedim. :)

• sadece zaman geçirmek için yazıyorum :) doğaçlama takılıyorum.. kurgu ile filan uğraşsam her gün bölüm yayınlayamam :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sdece bir kaç kişinin okumuştum amatör gelmişti silmiştim hesabımı

0|0
    0|0
    • fazla bir şey beklememek gerek zaten.. isteyen istediği gibi yazıyor.. zaman geçirilebilecek güzel bir yer ama..

• yazmadım ama okuyorum. güzel yazanlar olmuş

0|0
    0|0
    • aynen.. okunacak güzel şeyler var.. özellikle şiirler

Yükleniyor...