Dua etmenin önemi?

Güzel Allahımıza dua edipde gerçekleşen oldumu sizinde? siz dua hakkında ne düşünüyosunuz

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kabul olmayan hiç bir dua yoktur ALLAH ( c. c ) Şeytanın bile duasını kabul etmiştir insanın duasını da kabul eder ALLAH'ın kapısına gidipte boş dönen yoktur eğer birşeyi çok istiyorsan ALLAH onu sana hemen vermez önce sınava tabi tutar eğer gene vermiyorsa o sana hayırlı değildir unutma biz bilmesekte ALLAH bilir ve sana sabretmeni söyler sabreden insana en güzelini nasip edeceğini söylemiştir herşeyin başı Sabır ve İhlasla ALLAH'a dua etmektir

1|0
    0|0
    • ben eski sevgiilim geri dönsün diye dua ediyorum allahım inşallah duamı kabul eder

• 3 aydır hiç ümidimi kaybetmedin her şerrin içinde vardır bir hayır :)) inşallah sende kalbindekini bulursun

• Amin ALLAH herkese hayırlısını nasip etsin :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Oldu çok yakınımda bir insan bir hastalığından dolayı iş bulmaıyordu 10 yılın üstüne hastalığını yendi iş buldu ve şu an herşeyi yolunda

1|0
    0|0
  • duaya inanıyorum ben.. bir keresinde dua ettim karşıma hayırlısını çıkar diye galiba çıkacak gibi hissediyorum..

0|0
    0|0
  • Dua insanın ruhunu ferahlatır

1|0
    0|0
  • Hayatta olabileceğiniz en güzel yer; Bir duanın içinde yer almaktır.
    Şems-i Tebrizi

1|0
    0|0
  • oldu şükür şimdi bunu ediyorum; ele avuca düşmeden vakti gelince al emanetini yarab!

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki inanmıyorum

0|0
    1|0
  • hiçbir i eksiksiz gerçekleşti ttabi imkansız şeyleri istememek kaydıyla yani bizim için imkansız onun için değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet geri cevrilmez hicbir zaman hayirlisini iste daima

1|1
    0|0
  • şu an mutlu ve huzurluysam dua sayesınde..

0|0
    0|0
  • El açip da istedigim her seyi verdi bana Allahim sükürler olsun.

0|1
    0|0
  • beyin frontal lobunda insanı rahatlatan ve zevk veren kısım var uyuşturucu alkol buraya etki ediyor dua da. dua ve meditasyon yapıldığı zaman beynin farklı elektriksel dalga yayıyor yani bilimsel olarak insanı rahatlatıyor

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar çok ettim, bir boka yaramadı. Bana bu kadar yıl boyunca en basitinden bir sevgili bile vermeyen bir tanrıya dua falan etmem ben.

1|0
    0|0
    • Ben öyle tanrının, neyse...

• Allah kim ya?

0|0
    1|0
Yükleniyor...