Aranızda iktisat mezunu olan arkadaş var mı acaba?

arkadaşlar aranızda iktisat mezunu olan arkadaş var mı acaba. iktisat mezunu olup iş ,bulma olasılığı diğer bölümlere oranla ne kadar zor

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• erzurum atatürk üniversitesi iktisat bölümünü bitirdim. çok sınava girdim ama her yerde adamın olması lazım. burası türkiye. adamın varsa sorun yok.hem de sınavları bile kazandım.ama adam olmayınca olmuyor.kpss de zor kolay değil.hayırlısı olsun.şu anda bir şirkette çalışıyorum.ama ücret düşük.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• çok iktisat mezunu var malesef

0|0
    0|0
  • zor çünkü açıktan kapalıdan herkes iktisat işletme mezunu..bu durumda talep arzı geçiyor..haliyle kalite düşüyor..yolun başındayken dön yada u dönüşü yap..en acilinden.

0|0
    0|0
  • kıytırık bir üniversitenin iktisat bölümden mezun olursan ve derece yapamamışsan tabiki işin zor çok mezun var ama iyi bir üiversitede kendinide geliştirerk mezun olursan emn olki zor değil,tamam torpil tabiki var her işte oldugu gibi ama başarılı insanlarda açıkta kalmıyorlar emn olabilirsin..Örnek vermek istemem ama kıyrıtık üniversitede 290 puanla 300 puanla iktisat okumak var bide gidip 400 küsürlerle kazanılmış bir okulda okumak var ...kim ne derse desin bu böyle

0|0
    0|0
    • hayal gücünüzü puanlarla sınırlandırmayın şu an ülke liderlerine geçmiştn bugüne baktığınız zaman çoğu iktisat fak mezun

Erkekler Ne Diyor 2

• Matematiği sevemedim ondan ua ilişkiler okuyorum, iş oranı aslında geniş olabilir muhasebe filan

0|0
    0|0
  • kpss ye gir

0|0
    0|0
Yükleniyor...