Bruce Lee'nin bu özelliğini biliyor muydunuz?

Bruce Lee.. hala yeri dolduralamayan müthiş bir adam... özelliklerini saymakla bitmez. Ama Washington üniversitesinin felsefe bölümünü bitirdiğini ve filozof olduğunu da duymuş muydunuz peki?

0|0
413

En İyi Kız Görüşü

• Babam çok büyük bir hayranı bütün fimleri set halinde var keşke daha uzun yaşaydi da birçok filmleri olsaydı gerçekten çok büyük bir sanatçı felsefe yönünün olduğunu biliyordum ama o bölümde okuyup filozof olduğunu bilmiyordum nadir bilgilerden öğrenmiş olduk teşekkürler :)

0|1
    0|0
    • rica ederim :) 32 yıllık kısa ama müthiş bir hayat hikayesi var.. araştırmanı tavsiye ederim..

• Eskiden dergileri varmış bruce lee'nin hareketli dergilerden babam anlatırdi :)

• şimdi internette ne ararsan hepsi var :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır bilmiyordum.
    Bu tarz bilgi içeren soruları seviyorum.

0|1
    0|0
    • Güzel yorumun için teşekkür ederim, Bruce Lee'yi araştırmanı tavsiye ederim hayranı olacağına eminim..

• Duymamistim keske filozof olarak kalsaydi :))

0|0
    0|0
  • bilmiyordum

0|1
    0|0
    • 32 yıllık kısa ama müthiş bir hayat hikayesi var.. araştırmanı tavsiye ederim..

Erkekler Ne Diyor 13

• Bruce Lee'nin abartılmasını sevmiyorum :) o döneme göre güzel filmleri tabi ama gereksiz yere bir abartı besliyorlar adama özellikle de ülkemizde.

0|0
    0|1
    • araştırmadan bilmeden yorum yapman bence esas abartıdır...

• araştırmasam yorum yapmam fanboy ;) hayatın kadar araştırmışımdır fanboy ;)

• bilmiyordum

0|1
    0|0
  • Afsane benim dünyamda yeri ayrı peki iki see daha yaşasa 3 metre uzaklıktan sıkılan merminin vücuduna işlemeyecegini biliyomuydunuz :)

0|1
    0|0
    • evet gereçketn müthüş bir adam ama mermi olayı hikaye gerçekçi olmak lazım.

• Aynen gerçekligi tartışılır neyse iyi adamdı allah rahmet eylesin

• yorumun için teşekkür ederim..

• İnsanlara imreneceğiize kendi benliğinizin farkına varıp kendinize imrenseniz varya bu ülke varya amerikayı oyuncağı yapcaık

0|0
    0|1
    • tabi tabi oyuncak yaparsın kesin...

• konuştukça batma istersen..

• Batmakta insan içindir ama unutma. Benim battığımı düşünerek 10. kata çıkma. Bir anda dibe vurabilirsin çünkü

• şaşırdım :)

0|1
    0|0
  • Yok artııık

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Olabilir.

0|1
    0|0
    • 32 yıllık kısa ama müthiş bir hayat hikayesi var..

• Kesinlikle müthiş bir insan. Oğlu da ayni kaderi paylaştı..

• ölüm sebepleri hala sır perdesidir. Brandon Lee babası kadar bile yaşayamadı malesef..

• Bence de harika bir adam. Bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkür ederim.

0|1
    0|0
  • Peki sen iki yıl daha yaşasa kurşun geçirmeyeceğini biliyor muydun?

0|1
    0|0
    • evet gerçekten müthiş bir adam ama mermi olayı hikaye gerçekçi olmak lazım.

• Bence hiçde değil. Adamda ki kas yapısı kimsede yok.

• Bruce Lee'ye kelimeler yetmez muhteşem bir insan. ama tabi fizik kurallarını gözardı etmemek gerek..

• Duymadım duyunca da birşey olmadi

0|0
    0|1
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Allahini seversen o adamin adini yazma simdi burayada gelen olur :(

0|0
    0|0
    • ne dediğini anlamadım?

• Yahu simdi bir kullanici var youtubede nicki buadamin ismi her videonun altinda o adamin ismini gorebilirsin müzik olsun spor olsun her dalda.. surekli yorum yapar simdi bu sitede de kuran olur herif popüler oldu ;)

• ilk kez senden duydum...

Yükleniyor...