Kapat

Bruce Lee'nin bu özelliğini biliyor muydunuz?

Bruce Lee.. hala yeri dolduralamayan müthiş bir adam... özelliklerini saymakla bitmez. Ama Washington üniversitesinin felsefe bölümünü bitirdiğini ve filozof olduğunu da duymuş muydunuz peki?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Babam çok büyük bir hayranı bütün fimleri set halinde var keşke daha uzun yaşaydi da birçok filmleri olsaydı gerçekten çok büyük bir sanatçı felsefe yönünün olduğunu biliyordum ama o bölümde okuyup filozof olduğunu bilmiyordum nadir bilgilerden öğrenmiş olduk teşekkürler :)

0|1
    0|0
    • rica ederim :) 32 yıllık kısa ama müthiş bir hayat hikayesi var.. araştırmanı tavsiye ederim..

• Eskiden dergileri varmış bruce lee'nin hareketli dergilerden babam anlatırdi :)

• şimdi internette ne ararsan hepsi var :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır bilmiyordum.
    Bu tarz bilgi içeren soruları seviyorum.

0|1
    0|0
    • Güzel yorumun için teşekkür ederim, Bruce Lee'yi araştırmanı tavsiye ederim hayranı olacağına eminim..

• Duymamistim keske filozof olarak kalsaydi :))

0|0
    0|0
  • bilmiyordum

0|1
    0|0
    • 32 yıllık kısa ama müthiş bir hayat hikayesi var.. araştırmanı tavsiye ederim..

Erkekler Ne Diyor 13

• Bruce Lee'nin abartılmasını sevmiyorum :) o döneme göre güzel filmleri tabi ama gereksiz yere bir abartı besliyorlar adama özellikle de ülkemizde.

0|0
    0|1
    • araştırmadan bilmeden yorum yapman bence esas abartıdır...

• araştırmasam yorum yapmam fanboy ;) hayatın kadar araştırmışımdır fanboy ;)

• Afsane benim dünyamda yeri ayrı peki iki see daha yaşasa 3 metre uzaklıktan sıkılan merminin vücuduna işlemeyecegini biliyomuydunuz :)

0|1
    0|0
    • evet gereçketn müthüş bir adam ama mermi olayı hikaye gerçekçi olmak lazım.

• Aynen gerçekligi tartışılır neyse iyi adamdı allah rahmet eylesin

• yorumun için teşekkür ederim..

• İnsanlara imreneceğiize kendi benliğinizin farkına varıp kendinize imrenseniz varya bu ülke varya amerikayı oyuncağı yapcaık

0|0
    0|1
    • tabi tabi oyuncak yaparsın kesin...

• konuştukça batma istersen..

• Batmakta insan içindir ama unutma. Benim battığımı düşünerek 10. kata çıkma. Bir anda dibe vurabilirsin çünkü

• bilmiyordum

0|1
    0|0
  • şaşırdım :)

0|1
    0|0
  • Yok artııık

0|1
    0|0
  • Bence de harika bir adam. Bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkür ederim.

0|1
    0|0
  • Peki sen iki yıl daha yaşasa kurşun geçirmeyeceğini biliyor muydun?

0|1
    0|0
    • evet gerçekten müthiş bir adam ama mermi olayı hikaye gerçekçi olmak lazım.

• Bence hiçde değil. Adamda ki kas yapısı kimsede yok.

• Bruce Lee'ye kelimeler yetmez muhteşem bir insan. ama tabi fizik kurallarını gözardı etmemek gerek..

• hayır

0|1
    0|0
  • Olabilir.

0|1
    0|0
    • 32 yıllık kısa ama müthiş bir hayat hikayesi var..

• Kesinlikle müthiş bir insan. Oğlu da ayni kaderi paylaştı..

• ölüm sebepleri hala sır perdesidir. Brandon Lee babası kadar bile yaşayamadı malesef..

• Duymadım duyunca da birşey olmadi

0|0
    0|1
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Allahini seversen o adamin adini yazma simdi burayada gelen olur :(

0|0
    0|0
    • ne dediğini anlamadım?

• Yahu simdi bir kullanici var youtubede nicki buadamin ismi her videonun altinda o adamin ismini gorebilirsin müzik olsun spor olsun her dalda.. surekli yorum yapar simdi bu sitede de kuran olur herif popüler oldu ;)

• ilk kez senden duydum...

Yükleniyor...