Zamanı iyi kullanıyor musunuz?

uyandınız . sonrasında temizlenip giyinmek vs... güne baslamanız ne kadar zaman alıyor?

200 sayfalık bi romanı kac günde bitiriyorsunuz?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Uyandım sonrasında bakarım etrafa yapıcak bişey yok yine uyurum

200 sayfalık bir romanı 3buçuk saatte bitiririm dakikata bir sayfa okuma hızı kuvvetli olanlar bu süreden bile kısa sürede bitirebilirler okuma hızı demek hızlı okumak değil anlayarak okuma algılamasının hızlı olması demektir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 200sayfalık romanı yarışma yapmıyoruz sonucta 1hafta yetiyor çünkü kafa dolu oluyor az az okuyup anlamaya calısıyorum .

Simdi bunu hangi gün için cevaplıyalım? gerçi ben çalışırkende okuldaykende evdeykende en geç 9da kalkarım :) pazar günü olsun bu cevap örnegi :)

Sabah 9:00da kalkarım 5dk yatak keyfi esneme germe :p

sonra yüzümü yıkar, üstümü giyerim

9:30da kahvaltı ve sabah aile muhabbeti

10oldu diyelim evde anneme yardım edilcek bişe varsa ederim

11de biraz bilgisayar ile sörf :)

12de kuzenlerimi alır gezerim ( cok fazla kuzenim oldugundan arkadas sayım az :) )

aksam 6da gelir evimde oturur 7de standart yemeğimizi yeriz :)

film izler yada oyun oynariz bi dizi haberden sonra :)

saatler 2ye dogru gösterincede uyurum :) 7saat uyku bazen yorgun degilsem cok bile geliyor :)

0|0
    0|0
  • profil fotoğrafın inanılmaz derecede güzel de oradan ne istiyorsun? :) benim yataktan kalkıp hazır hale gelmem yaklaşık 7 dk falan sürüyor, duş, diş fırçalama, traş, giyinme

0|0
    0|0
  • raomanın sürükleyiciğine bağlı olarak gün ele 3 gün arasında değişir. okul açılana kadar genlde yataktak kalıp dışarı çıkana kadar şortla takılırım evede :)

0|0
    0|0
  • Eğer yorgunluk yoksa sabah erkende kalkar koşu yaparım ,sabah hazırlanmam 1 saati bulur , akşam üstüde spor yaparım yarı günüm sporla geçiyor zaten , sonra çok uyurum , yemekte günde 6,7 öğün yerim zamanımı kendime bakarak geçiriyorum :)) , Eğer roman güzelse yarım günde bitiririm , bırakmam ara vermem .

0|0
    0|0
  • 2 günde bir traş oluyorum traş olduğum gün 20 olmadığım günse 10-12 dakika:))

kitapa gelince o kendisini 2-3 gündede bitirtebilir, 2 haftada. akıcılığına, konusuna, üslubuna kalmış..

İskender Pala Od son okuduğum kitabı 350 sayfa civarıdır 3-4 gün sürdü

0|0
    0|0
  • İşimi hızlı yaparım,pratiğimdir.Zamanı iyi değerlendiremediğimi düşünüyorum sadece.

200 sayfalık bir romanı 3-4 saatte bitiririm.

0|1
    0|0
  • yatakta yuvarlanma süresi hariç 30-40 dk da filan banyo yapıp giyinip tıraş olup kahvaltımı filan yapıp güne hazırlanırım.

Kitap sararsa çok uzun sürmez, sarmazsa okumam zaten sıkılırım. Bilemiyorum kaç gün

0|0
    0|0
  • en fazla 15 dk da güne hazırım.Ne giyeceğim bir gün öncesinden belli.lavaboda dişlerimi fırçalarken aynı anda ayakta çişimide yaptımmı müthiş zaman kazanıyorum :) 200 sayfalık romanında en fazla 3 günü var..

0|0
    0|0
  • zamanı iyi kullanamam.ama yanlış hatırlamıyorsam 450 sayfa idi roman 2 gündemi ne bitirmiştim yada 3 sabahladığımı bilirim çünkü tekrarlama sürem fazla idi.okuyup geçtikten sonra bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • 200 sayfalık bir romanı 2 günde bitiririm. Lakin 3 senede bir roman okurum gerçeğide var

0|0
    0|0
  • 600 sayfalık romanı 1 günde bitirdim.

0|1
    0|0
  • 200 sayfalık bir roman hediye edersen bunun cevabını yazacağım söz;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çalışırken 05:45'te,izinliyken 07:30'da kalkarım.İzinliyken 11:00'e kadar koşu yapmı,duşumu almış,kahvaltımı yapmış,hazırlanmış,kahvemi içiyor olurum.Sonra da işlerim varsa çıkarım dışarı...200 sayfalık roman 2 günde bitiririm,çok vaktim olmuyor.

1|0
    0|0
  • Çok almaz.

1 günde.

0|0
    0|0
  • Sabahları 10 saatte hazırlanırım aksi kalkar günün devamını getiremem ama kitap konusunda fenayımdır hızlı okuma kursuna gitmiştim beğendiğim kitap olursa çok kalında olsa en fazla 3 günde biter.

0|0
    0|0
  • 200 sayfalık roman bende 90-120 günden anca biter..

Güne 3 4 saatlik uykuyla başlıyorum, kendi çapımda bir şeyler yapıyorum.

0|0
    0|0
  • seversem konusunu 4 saate bakar sevmezsem 1 yıl orda burda okucam diye sürünür

0|1
    0|0
  • olaydan olaya değişiyor..bazen çok rahatım bazen son derece programlı..

0|0
    0|0
  • Evet kullanıyorum.. Çünkü zaman o kadar cimri ki geçen 1 saniyesini bile geri vermiyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...