Çizim yapan var mı aranızda?

Özellikle karakalem? Ya arkadaşlar bu geliştirilebilecek bir şey mi yani zamanla çalışarak daha güzel mi çiziliyor yoksa elinize ilk aldığınızda zaten güzel mi çiziyordunuz?

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• Bunun en çok çalışmayla değil de doğuştan gelen bir yetenek olduğu kanısındayim. Ben 4 yıl eğitim gördüm bu 4 yıl eğitim içinde deli gibi çalışıp fakat istediğini alamayan çok arkadaşim vardı.
    Her neyse güzel sanatlara hazırlaniyorsaniz ve bu yıl sinavlara girmeyi düşünüyorsaniz; kursa yazılın. Sinavlar yaklaşasiya kadar çok gelişme olmaz devlet çok profesyonel istiyor insan çizimleri hayalden çizimler ve en önemlisi canlı model'in anatomisini istiyor. 1-2 yil içinde anca gelişir. Fakat obje çalışırsan obje soran özel okullarda kazanma ihtimalin var.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim başka planlarım var ayrıca bunu da geliştirmek için kursa gideceğim. bilgiler için teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet, çiziyorum ama o kadar da iyi değilim. Aslında çizdiklerimi pek beğenmiyorum. Para ve zaman bakımından şansınız imkanınız varsa bir resim kursuna kayıt olun.

0|0
    0|0
    • kursa önümüzdeki dönem yazılıcam ondan önce kendim kendimi geliştirmek istiyorum

• Anladım, sitede o konuda uzman birkaç arkadaş var. Eminim sorunuzu göreceklerdir.

• Resim yapmak da doğuştan gelen özel bir melekedir.. Kulağı duymayan kişi istediği kadar uğraşsın müzük aleti çalamaz.. Gözü görmeyende resim yapamaz.. Bu duymamak ve görmemek sağırlık veya körlük değil..

0|0
    0|0
  • Geliştirilebiliyor ben ilk başladığımda normalin üstüydü çizimlerim akranlarıma kıyasla sonra sonra gelişti

0|0
    0|0
    • insan figüründe takılıyorum yüzünü güzel çizemiyorum

• teşekkürler

• Rica ederim

• 1.5 saatimi aldı ^w^ biraz zorlanıyorum kesik atmamakta kesik atıncada geometriye dönüyor

http://i.hizliresim.com/7oDZ6r.jpg

0|0
    1|0
    • Edit:photoscape'ten krem rengindeki kağıdı beyazlaştırdım

• Google da tarattim google gorsellerde bilmem kac yil once atlmis :D

• Sürekli çalışmalar yapıyorum ayrıca bu medusa çizimini diğer resimlerden özendim biraz =D yılanları nasıl yapıcağımı bilmiyordum :c
      (ne kadar berbat ve kolay olsada..)

• tabiki kara kalem yapıyorum ben

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızları çizerim sadece ama onlar bilmez

0|0
    0|0
  • Mimarlık Fakültesi gereği sürekli çizim yapıyorum ama hep bina planı :)

0|0
    0|0
  • ben karikatür yapıyorum ama karakelemle ilgili kitaplar okumaya başladım. yakında ona da başlıcam.

yetenek varsa ilk çizdiğinde belli bir şeye benzer zaten. ama zamanla elin oturur. sadece sürekli çiz yeter.

0|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederim sana da bol şans

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de amatörüm... Cetvelle düz çizgi çizemezken Sayid Jarrah adlı karakterin (Lost adlı diziden) yüzünü daha doğrusu burnundan aşağısını karakalemle çizmiştim bakarak...
    Ben hayalden çizemiyorum fotoğraftan bakarak yapabiliyorum...
    Çok çizmek gerek pratik için... Ve imkan varsa kursa da gidilmeli...

0|0
    0|0
  • Geliştirilir yeteneğin varsa daha kolay geliştirilir. Bana göre yetenekten de önce çalışmak ve azim gelir. Bu şekilde ahim şahım yeteneği olmadığı halde gsü kazanan arkadaşlarım var. Önce bol bol çalışmak lazım

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• ilk elime aldığımda çizdiğimi beğenmedim şevkim kaçtı.

• Kendimi bildim bileli cok guzel ciziyodum8. Sinifta resim hocam biraz beni yonlerdirdi resimdeki yanlislarimi gosterdi artik resimdeki potluklari gorebiliyorum ona gore ciziyorum fakat soyle birsey oldu o zamanlar cok fazla resim urettim arkadaslarimin portrelerini cizdim bir zevk olarak bos zamanlarimda sadece resim cizdim o zamanlar yetenegim tavan yapti sonra biranda hevesim kacti 8 senedir resim yapmiyorum ve acikcasi biraz korelmisim calisarak olur bunlar birazda yetenek

0|0
    0|0
    • elim sanata çok yatkın bir tek çizimi beceremedim onu da sanki çalışsam yapar mıyım acaba diyorum

• Eger gideri varsa cizdiklerinin gelstreblrsn

• bir kursa gitmedim öyle kendimce çizdiğim var. Sorularıma bakabilirsin stilist çizimleri yapmıştım.

0|0
    0|0
    • stilist misin

• çok haklısın

• Bende gitsem güzel yaparım kendime güvenim var ama hem çalışıp hem kursa gitmem zor yani. Sen git ama

• Bunu yaptım en son
    http://hizliresim.com/9VNlDO

0|0
    0|0
  • çizdikçe daha güzel çiziyorsun.
    yemek yapmak gibi ;)

0|0
    0|0
  • Yapiyoruuum zamanla guzel ciziyosun ama cok fazla caba gerekli

0|0
    0|0
Yükleniyor...