Arkadaşlar görüşlerinize bilgilerinize çok çok ihtiyacım var lütfen gelinn? Herkese +1puan (xper) ?

Merhaba arkadaşlar:)
Ben 8. Sınıfa kadar okudum 18 yaşındayım açıköğretim düz lise okuyorum. Kendimi genel kültür açısından geliştirmek bilgili bir bayan olmak istiyorum. Bunun için kurslar, kitaplar, dergiler vs. önerebilirmisiniz acaba? Ağzı iyi laf yapar dedikleri tiplerden biriyim :) kendimi geliştirmeme yardımcı olurmusunuz? Her meyveden biraz biraz alıp bilgi dağarcığımı geliştirmek istiyorum?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• ben ilk okul mezunuyum (acik ogretim liseyi saymazsak ) bu bende bir eksiklik yaratmadi.
    kitaplara fazlasiyla bagliyim fakat kitap dedigim romanlardan ibaret değil egitici Öğretici bilinclendirici kitaplardan soz ediyorum bir zaman sonra farkonda olmadan bakoyorsun ki okadar sey hakkinda fikir sahibi olmussun ki meyvelerini tamda o anda topluyorsun..
    okul sisteminin insana bir bilgi sunduguna inanmayan insanlardanim o yüzden okul yoksa ogrenip gelişmek var :)

1|0
    0|0
    • Haklısın bitanem :) ya iyi psikoloji yarattı bu söylediklerin çok teşekkür ederim :) peki okuduğun kitapları yazsan banada yardımcı olsan?

• Evet tatlım yeni başliycam? Sana mesaj atiyim ben okudukca kitap önerirsin artık bilgilenmeye bir yerden başlamaliyim :)

• kesinlikle seve seve yardimci olurum.. yeter ki ogrenme azmi olsun :) :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Kişilik gelişim ve psikoljik üzerine kitap evlerinden o kategorilerden kitap seçebilir, ve tanımadığın insanlar ile konuşup mizahını ve diksiyonunu geliştirirsin

1|0
    0|0
    • Diksiyon kursuna gitsemmi?

• Diksiyon kursundan çok konuşmayı ve cümle hazneni geliştirmek için ezber çalış ve uygula pratik yap

• süpersin. tebrik ederim. :) Wikipedia güzel kaynak bu konuda.

1|0
    0|0
  • Valla yetenegin hangi alanda ona gore bir kisisel gelisim kitabi bul. Tanimada baska bir sey diyemem

1|0
    0|0
  • Dewam li kitap oku genellikle kültür sanat ve eline gelen her gazetenin köşe yazarları ni vaktin varsa da internet te makaleler oku

1|0
    0|0
    • var mı peki makale okuyacağım siteler önerdiğin kitaplar?

• D&r mağazası na git orda kitaplari incele önsöz oku kendine yakın kitaplari oku

• sanalda ki sözlükleri takip yabancı arkadaşlık sıtelerınden arkadaş edın (yabancı dıl ıcın) bol bol gazete oku o renksız ekonomı sayfaları fılan varya heh ıste onları oku : )

1|0
    0|0
  • Konuşarak ikna psikolojisi diye bir kitap var tavsiye ederim kitabın sonunda geldiğinde çok şey değişmiş olur

1|0
    0|0
    • Yazar ve isim tam olarak alabilirmiyim acaba ve önereceginiz kitaplar falan varsa? Çok isterim okumayı?

• Kitabın adı konuşarak ikna psikolojisi yazarı KEVIN HOGAN hatta şöyle bir kitabıda var bende istediğiniz kişiye sekiz dakika da nasıl evet dedirtirsiniz? diye yararlılar tam okumadım ama güzel bilgiler var içinde bunları şirket sahibi holding sahibi insanların okuduğunu da bilirim

• Anladım çok teşekkür ederim? Mesaj atıcam size önerecegiz kitapları sorma isterim çünkü?

• Enpati kristal kale olanaksiz kitap oku

1|0
    0|0
  • gidebileceğin onca kurs var gitar, bilgisayar, dil, diksiyon hepsi iş yapar

1|0
    0|0
  • Yabanci film dizi belgesel izle wikipediyi takipet tarihte bugun vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tatlım her türden kitap okuyup gündemi takip et sonuçlarını en kısa zamanda göreceksin :)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bebeğim ;)

• Canim surekli kitap ve gunluk gazete oku neyin ne oldugunu bil her konuda yapacak yorumun olsun onun disinda kurslara katil bilgisayar muzik tiyatro vs.

1|0
    0|0
  • kitap ve dergi oku bol bol yardımcı olcaktır

1|0
    0|0
  • üniversiteye git ozaman ve müzik dersleri filan al

1|0
    0|0
  • Kitap okumakla başla işe, spesifik tavsiyem yok kitap oku sadece.

1|0
    0|0
  • +1 vermek xper artırmaz, soruna gelince bol bol kitap okumalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...