Sonu beklediğiniz gibi bitmeyen, sizi çok duygulandıran filmler neler?

Ben titaniği ilk izlediğimde jack in kurtulacağını zannediyordum ama olmadı... :( yeşil yol filmindeki zenci adama da çok üzülmüştüm, ama öldüren sis filminin sonu beni çok şaşırtmış duygulandırmıştı, bence sonu en iyi biten filmdi o film... Sizi de böyle çok şaşırtan, heyecanlandıran, üzen, sevindiren filmler neler?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• titanik ya kesinlikle ilk aklıma gelen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Leon- Not: Seni Seviyorum- Old Boy- Evdeki Düşman vs vs.

0|1
    0|0
  • Aşk Tesadüfleri Sever sonu beni sinir etmişti mutlu son severim ben

0|1
    0|0
  • The Departed, örneğin

Scorcese filmleri bende genelde bener etki yaratır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• my sassy girl bu konuda çarpıcı ve güzel bir örnektir...kore sinemasından...son yıllarda bu ülkeden çok güzel yapımlar çıkmaya başladı...daisy de yine şaşırtıcı ve etkileyici bir filmdir,duygusaldır ve iç burkar...ve tabii ki the classic bence kore sinemasının en etkileyici filmidir...bir film daha vardı aklıma gelmedi şimdi,o da on numara...başka ülkelerden de yapımlar çok tabi...ama benim ilk aklıma gelenler bunlar :)

0|1
    0|0
  • texas katlıamı. adamı bı olduremedıler ne kufur etmıstım

0|1
    0|0
  • Yeşil yol-Karanlıktan korkan Dev bir cüssenin içinde saklanan o masum çocugun ölmesi.

1|1
    0|0
  • Green mile (yeşil yol) filminde John coffey i canlandıran neşeli egosuz adam Michael Clarke Duncan vefat ettiği için bayağı üzülmüştüm

0|1
    0|0
  • ''My sassy girl''..Tek geçerim..

0|1
    0|0
  • Fanaa

0|1
    0|0
  • GHAJİNİ sonunda nerdeyse ağlıcaktım bide korku filmi vardı cehnnemle ilgili yer altında falan nka

0|1
    0|0
  • kemal sunalın tüm filmleri ya neden hep mahkeme salonunda son bulur anlamıyorum

0|0
    0|0
  • davaro.

0|0
    0|0
Yükleniyor...