Sinirliyken rahatlamak için ne yaparsınız?

az önce evdekilere sinirlenip rahatlamak için parka gidip bi güzel sesli sesli ağladım.. şimdi iyi gibiyim :d siz nasıl yatıştırıyosunuz kendinizi?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden duvara kafa/yumruk atıyordum,kalıcı hasarlardan ötürü bıraktım.

Şimdi açıyorum sağlam bir şarkı link

Kitaplara dalıyorum sonra(okuma alışkanlığı kazanmamda sinirli olmanın etkisi var)

Soğuk suyla yıkanmanın da faydası olmuştur,en azından kafandan çıkan dumanlar gidiyor.

Baktın hiç biri olmuyor içiyorsun birşişe passiflora ne dert kalıyor ne tasa

Not:(Büyük harfle yazmamaya özen gösterelim)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çeşitli şekillerde rahatlarım. Ağlayabilirim, bir şeyler kırıp dökebilirim, oda-ev kapılarını kıracakmış gibi çarparım, araba kullanacaksam hız yapar makas atarım,

Eğer birine sinirlendiysem ona sinirim geçene kadar bağıra bağıra kızarım karşımdaki her kim olursa olsun fark etmez

0|0
    0|0
  • elime gecen ilk kırıla bilecek malzemeyi en ufak parcasına kadar kırarım odamı alt üst ederim bazende sonra sakın sakın toplarım

0|0
    0|0
    • Bence bir kum torbası al, eldivenleri giy, yumrukla, tekmele, stresini boşalt, bu daha iyi, ciddi söylüyorum.

• Yok olmaz kum torbası felan bi zaman sonra hızımı alamam girerim birine pata küte

• benim tarzım değil ama bu yolla deşarj olan insanda sinir falan kalmaz sanırım

link

0|0
    0|0
  • masturbasyon...

birebir.

1|0
    1|0
    • Konsantre olunmuyo ki..

• erkekler için kesinlikle masturbasyon.

kadınlar için asla. sizin için böyle bir şey ancak sakin ve huzurlu bir ortamda olabilir.

• sinirlendiğim şeyin bir ağaç, hayatınsa bir orman olduğunu ve bakış açımı tekrar genişletip ormanı görmem gerektiğini söylüyorum kendime. bazen işe yarar.

0|1
    0|0
  • Çok sinirlenmişsem duvarları ağlatıyorum. Onun dışın da nefes hareketini uyguluyorum 1,2,1,2...

0|0
    0|0
  • koşarım..

0|0
    0|0
  • Paylaşımlarında küçük harflerle yazmanı tavsiye ederim. cevapları kaldırıyorum soruları da şikayet ediyorum. mesaj alma hakkın olmadığı için buradan yazmak zorunda kaldım..

soruya cevabım ise:

ben ya içiyorum ya da uyuyorum

0|0
    0|0
  • Caps lock'u kapatırım.

1|0
    0|0
  • Kum torbam sagolsun adi mazlum o da olmasa hayat cekilmez

1|0
    0|0
  • Kum torbamla dövüşürüz kah o beni kah ben onu döverim..

İkimiz iyi bir çiftiz seviyorum onu yaa

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkıp hava almak yalnız yürümek.. Rahatlamam için bi iki saat lazım.

0|0
    0|0
  • Yürümek iyi gelir

0|0
    0|0
  • Bardak ya da tabak kırıyorum o kadar çok rahatlıyorum ki... :)

0|0
    0|0
  • ... Büyük harflerle yazı yazarım !

0|0
    0|0
  • hemen o ortamdan uzaklasırım ...uzaklasınca yatısırım zaten

0|0
    0|0
  • kosarim ben iyi gelir

0|0
    0|0
  • telefonumu veya elime ilk geçen şeyi fırlatıp parçalarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Spor salonuna gider biraz ısınır karşıma ellikleri tutturacak birini geçirir tekme yumruk sallardım..

Sonra da;

''Hocam bugün idman war mı?'' sorusu gelir, titreyerek...

- Yandınız.. derdim tek kelimeyle..

Tümsinirimi öğrencilerimi çok çalıştırarak çıkartırdım :D muhahaha

0|0
    0|0
  • Bugün bende ağladım ve açıldım içime atmaktan iyidir bazen duygu patlaması oluyor malesef.

0|0
    0|0
  • sinirliyken ben de koşarım böyle hızlı hızlı yürür kutu bi köşe bulur ağlarım

0|0
    0|0
  • ben çantamı yere fırtatıp tekmelemiştim, bi keresinde şemsiyemi yere vurdum kırıldı :) bi kerede patrona sinirlenmiştim posta kutusuna yumruk attım elimde kanamıştı ama rahatlamıştım haa bide dershanede bi şeye çok sinirlenmiştim kitabı tekmelemiştim yamuk yumuk olmuştu kısacası eşyalardan çıkarırım sinirimi :D

0|0
    0|0
  • kımseyle konusmadan telefonlara falan bakmadan yürümek..ama en çok alışveriş rahatlatıyor beni o mağazalara gırınce hersey unutuluyor bırseyler alındımı melek gibi çıkıyorum hıc doyamam alısverıse:)

0|0
    0|0
  • muzik dinlerim, rahatlamak icin cay icerim ya da dus yaparım anca oyle unutabiliyorum

0|0
    0|0
  • eyvah ben sınırlendımmı varya eyvah eyvah..yanımdakım varsa canını burnundan getırırım

0|1
    0|0
  • yastığı yumruklarım :)

0|0
    0|0
  • küfür ederim -.-

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim. Geçerim sessiz bir odaya uzanırım yada.

0|0
    0|0
  • Sessiz bir sekilde ağlarım.

(her sinir anı için geçerli değildir)

0|0
    0|0
  • motorsiklet ;) kasksız :D kaza yaptın mı rahatlarsın...

0|0
    0|0
    • ebediyen rahatlarsın kasksız:) benim de seçimim bu yönde ama kasklı.

• bende ebediyen rahatlasın diye söyledim zaten :))

• şarkı söyle seslı ,bırde yürüyüş

0|0
    0|0
Yükleniyor...