Neşet Ertaş'ı dinler miydiniz?

En çok sevdiğiniz türküleri nelerdi yoksa sizde Nil Karaibrahimgil gibi onu tanımıyor musunuz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• neşet ertaş'ı tanımamak bu günkü popüler kültür pompalamasında gayet normal..kişi tanımayabilir,dinlemeyebilir ama saygı duymalı diye düşünüyorum...popüler müziğin hakim olduğu günümüzde halk müziği dinlemek büyüklerimizden kalan bir miras gibi bir şey oldu artık...son yıllarda türkü barların revaçta olması gençlerin türkülerle ve de neşet ertaş eserleriyle tanışmasına vesile olmuştur..ama en baba en bilinen türkülerin Ertaş'a ait olduğunu bilmez halkmüziğine aşina olmayanlar...gönül dağı,zahidem,zülüf dökülmüş yüze,yazımı kışa çevirdin,tatlı dile güler yüze,neredesin sen,seher vakti çaldım yarin kapısını ilk aklıma gelenler ve sevdiklerim...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o kız ne bilsin yav kınamayın onuda hekrsn bi tarzı var benimde neset ertas dinleyen bi annem olmasaydı belkide bnde tanmıyor olcaktım bu çevreye bağlıda bisey bnce müzik,kültür :PP vs

En sevdğim sarkılarından biri yazımı kısa çevirdin :) zahidem de eyy

0|1
    0|0
  • dinlerdim...

dinliyorum...

dinlemeye de devam edicem...

mekanı cennet olsun...

0|1
    1|0
  • Çok severek dinlerdim hala dinliyorum

0|1
    0|0
  • Kişilik olarak tanıyordum çok dinlemiyorum..Son ozanlarımızdandı.. Saygılı bi sanatçıydı..

0|2
    1|0
  • Tanımıyordum.

0|0
    0|0
  • tanımıyordum, allah rahmet eylesin ama.

0|0
    1|0
  • Hımm Hiç dinlemedim ama dinlemeyi denerim :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Severdim dinlerdim..

1|1
    0|0
  • link dinlenmez olur mu ya.halk sanatçısıydı.Jeepe binip,villada yaşamadığı için bazı arkadaşlar tanımıyorlar

0|1
    0|0
  • Yalan yok şimdi öyle sürekli bir şekilde dinlemezdim. Ama parçaları da denk gelince dinlememezlik yapmazdım. Allah rahmet eylesin tekrardan.

0|1
    0|0
  • tanıyorum da türkü dinlemediğim için hiç dinlemedim. ama türküden hoşlasam eminim severdim

0|1
    0|0
  • Müzik dinlemiyorum ama eskiden dinlerdim. Türkü de çok dinlerdim ama Neşet Ertaş hiç dinlememiştim.

0|0
    0|0
  • Severim, bir kaç türküsünü.

0|0
    0|0
  • Dinlemeyen ölebilir.

0|0
    0|0
  • adını ilk kez öldüğü gün duydum. ama internetten baktım şarkılarına dinlenebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...