Otobüs bileti alırken nelere dikkat edersiniz?

otobüs bileti alırken nelere dikkat edersiniz? nelere dikkat ediyorsunuz ne gibi kriterler var?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Firmanın bulaşık süngeri gibi kekleri var mı

Otobüste Recep Ivedik yayınlıyor mu

Bu iki kriter önemlidir.

Sen Kamil Koç mu seviyorsun?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cam kenarı ve arka koltuklar olmazsa olmazımdır.. :) cam kenarı alıp da otobüse bindiğimde yerime oturmuş birini görürsem hiç acımam orası benim der kaldırırım :))

0|0
    0|0
  • Metro firması gibi yoldan adam toplamasın yeter. Bide cam kenarı olsun ben uyurken muavin mümkünse bir şey istiyor musun diye sormasın neyse ki bitti uzun yolculuklarım

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • bilet kesen elemanı gözümün tutması lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İkramlarda dankek mi yoksa popkek mi verdikleri , Çaylar şirketten mi değil mi, hmm efenidme söyliyim ayakkabıları çıkarmak serbest mi değil mi

Bu üç kriter seyahatimi, gideceğim destinasyondan daha çok etkiler bilesin seni boğaz köprüsü korkuluğu

1|0
    0|0
  • ön siralardan cam kenari tvli onada bakarım

0|0
    0|0
  • tekerlek üstü olmasın kesinliklee bak ben alanyada otobüsle geldim oturduğum koltuk tekerlek üstündeydi 4 gün tatil yaptım 5 gün evde hastalıktan yatakta yattım mide bulantusı falan dikkat et buna..

0|0
    0|0
  • Fazla düşünmüyorum. İstediğim zamana en yakın bilet hangisinde varsa ondan alıyorum. Ankara Terminalinden fazla sorun yaşamıyorum. Ankardan İzmire çok otobus var diye. 15 dknın üzerinde beklediğim olmadı. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...