Unutulmaz film replikleri?

Unutamadığınız film repliklerini yazar mısınız?

Güncellemeler:
Benim en sevdiklerimden biri
Uyku umrumda değil Leon, ben aşk istiyorum ya da ölüm.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hatırlıyorumda gençken bir gece bir yerden dönüyordum sanırım sinemadan ve metroya bindim
    karşımda genç bir kız oturuyordu üzerindeki elbise bol düğmeliydi buraya kadar
    düğme vardı hayatımda gördüğüm en güzel şeydi
    ama utangaç biriydim bana baktığında başımı çevirdim sonra ben ona bakınca o başını çevirdi
    iniceğim durağa geldim kapı açıldı indim kapı kapandı
    tren hareket ettiğinde bana bakıyordu gördüğüm en inanılmaz gülümseyişiyle müthiş birşiydi
    koşum treni durdurmak istedim
    her gece o trene bindim aynı saatte iki hafta boyunca ama bir daha hiç görmedim
    bu 30 yıl önceydi ama onu düşünmeden
    geçen tek bir günüm bile olduğunu sanmıyorum
    aynı şeyin olmasını istemiyorum

0|0
    0|0
  • Işıkları kapatma patron. Karanlıktan korkuyorum / green mile

1|0
    0|0
  • "Hayat aldığınız nefes sayısı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır" alex hitchens - Will Smith...

0|0
    0|0
  • Yaşayan herkesin eşit olduğunu gösterim onlara ! Özgürlüğü ayaklar altına almayı amaçlayan herkesin özgürlük feryadına yenik düşeceğini gösterelim ! - Spartacus-

0|0
    0|0
    • bide şey var ---- Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım.. kimin söylediğini bilmiyorum ama aklımda sürekli xd

• Sanirim Kafka'nin bir sozuydu o film repligi degil de :)

• öyleymiş :) diğer film replikleri de bir yazarın sözü değil mi zaten :)

• Herkese benden çay şakkire yok:)

0|0
    0|0
  • Bu, bizim seçtiğimiz ve bizim yönettiğimiz hayat; ve sadece bir şeyin garantisi var. Hiçbirimiz cenneti görmeyeceğiz.

0|0
    0|0
  • Elime tüfek alıp türünü korumak için çiftleşmeyen her pandayı vurmak istiyorum. Petrol tankerlerini açıp hiç görmeyeceğim Fransız sahillerini kirletmek istiyorum. Duman solumak istiyorum.

Fight Club

0|0
    0|0
  • Bu Dünyada İki Kişiye Güvenirim , Biri Benim, Diğeri De Sen Değilsin..(CON AİR) .

0|0
    0|0
  • Bana masum bir kadın göster hemen orada bileğimi keseyim. Av Mevsimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oysa ki bayım siz bir sebze bile olamazsınız. Çünkü enginarın bile bir kalbi var.
    Amelie :)

1|1
    0|0
  • Seni kıçı başından büyük olan dostum benle sorunun ne?

0|0
    0|0
  • senin tek sorunun o koca kıçının beyninden büyük olması:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...